| |Actuele catalogus |Bestellen? |Retourrecht |Verzendkosten/voorwaarden |Privacystatement |Contactgegevens | | |
| |Wie ben ik? |Links |Home | |
![]() | Aaboe, A., J.P. Britton, J.A. Henderson, A. Neugebauer, A.J. Sachs: Saros Cycle Dates and Related Babylonian Astronomical Texts Transactions of the Americal Philosophical Society. Volume 81, Part 6, 1991 paperback, 25,5 x 17 cm., 75 pps., ills. English, The American Philosophical Society, Philadelphia, 1991, good (nr.: 45771) Euro 85,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0871698161 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Acharya S.: The Christ Conspiracy. The Greatest Story Ever Sold Name previous owner rendered inivisble (with Tipp-Ex) paperback, 8vo, 431 pps., ind. English, Adventures Unlimited Press, Kempton, 1999, good/very good (nr.: 45735) Euro 14,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0932813747, ISBN13: 9780932813749 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Amrito, Swami Deva (Jan Foudraine): Wie is van licht. De dood, het laatste taboe gelamineerd, eigendomssticker in boek paperback, 8vo, 158 blz. Nederlands, Sijthoff, Amsterdam, 1985, goed (nr.: 45737) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9021833662 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Ashcroft-Nowicki, Dolores: The Ritual Magic Workbook. A Practical Course of Self-Initiation paperback, 25,5 x 17,5 cm., 256 pps., ind., ills. English, Samuel Weiser, York Beach, n.d., very good (nr.: 39127) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1578630452, ISBN13: 9781578630455 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Auber, M. l'Abbé: Histoire et Théorie du Symbolisme Réligieux. Avant et depuis le Christianisme. Tomes 1 à 4 Minimal shelfwear, rebound 4 hardcovers, halfcloth, 22,5 x 14 cm., vii, 383, 706, 594, 666 pps. French, Féchoz et Letouzey, Paris, 1884, good/very good/no dj (nr.: 15635) Euro 125,00 Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 18,90 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Bahti, Tom: Set of 3 books: Soutwestern Indian Tribes, Southwestern Indian Arts and Crafts, Southwestern Indian Ceremonials Name previous owner in one of the books 3 volumes, stapled wraps, 30,5 x 22,5 cm., 168 pps., ills. English, KC Publications, Las Vegas, 1975-1979, good (nr.: 45662) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Banzhaf, Hajo: De Tarot. Het grote levensavontuur. De mythologische sleutel tot de Grote Arcana paperback, ingenaaid, 24 x 17 cm., 174 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1998, zeer goed (nr.: 45678) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063783949, ISBN13: 9789063783945 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Begemann, Wilhelm: Vorgeschichte und Anfänge der Freimaurerei in England. Erstes Buch. Die alten englischen Werklogen und ihre Sprößlinge Einband ersetzt, separater Teil Leinenband, 23 x 15,5 cm., 488 Seiten Deutsch, Ernst Siegfried Mittler, Berlin, 1909, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45754) Euro 60,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Benavides, Rodolfo: Dramatic Prophecies of the Great Pyramid Small piece of first free endpaper removed, mild reading line paperback, 8vo, 400 pps., ills. English, Editores Mexicanos Unidos, México, 1974, good (nr.: 45741) Euro 17,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0914732005 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Béresniak, Daniel [Text] / Laziz Hamani [Photographien] : Symbole der Freimaurer Hardcover, 30 x 23 cm., 128 Seiten, illustriert Deutsch, Bechtermünz, Augsburg, 1999, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45815) Euro 8,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3828948227, ISBN13: 9783828948228 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Bergier, Jacques: Verdoemde boeken Rug schuingelezen hardcover, linnen, 8vo, 160 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1973, redelijk/goed/stofomslag licht besch. (nr.: 45774) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020232770 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Bettag, Klaus / Jan A.M. Snoek: Quellen der Eckleff'schen Andreas-Akten Leinenband, 24,5 x 17,5 cm., 424 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik e.V., Flensburg, 2012, gut/sehr gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45755) Euro 100,00 Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Binder, Dieter A.: Die diskrete Gesellschaft. Geschichte und Symbolik der Freimaurer Abrieb am Leinen Leinenband, 27,5 x 22 cm., 239 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Verlag Styria, Graz, 1988, Gebrauchsspuren/Schutzumschlag gut (nr.: 45814) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3222117942 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Binet, Claude: Oligo-éléments et oligothérapie: Matière médicale, propriétés et indications thérapeutiques. Agile et compléments alimentaires diététiques hardcover, cloth, 8vo, 297 pps. French, Editions Dangles, St. Jean de Braye, 1981, good/very good/no dj (nr.: 45675) Euro 7,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 2703302339 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Blackman, Sushila: Waardig heengaan. Verhalen over het afscheid van verlichte meesters hardcover, karton, 8vo, 174 blz., ills. Nederlands, Servire, Utrecht, 1998, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45665) Euro 7,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063255632, ISBN13: 9789063255633 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Blakemore, L.B.: Masonic Lodge Methods. Methods, Plans and Ideas for the Government, Management and Programs of a Lodge 1 stamp, mild fading of spine hardcover, cloth, 8vo, 320 pps., ind. English, The Masonic History Company, Chicago, 1953, 1st. ed., good/no dj (nr.: 45818) Euro 40,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Boer, Julius de: Groote denkers. Heraclitus, Socrates, Plato, Aristoteles, Philop van Alexandrië, Plotinus Hoek uit één der eerste blanco vellen geknipt hardcover, linnen, 23 x 15 cm., 280 blz. Nederlands, Hollandia-drukkerij, Baarn, begin 20e eeuw, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45633) Euro 12,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Bolen, Jean Shinoda: Tao van de psychologie. Bewust leven met synchroniciteit paperback, 21,5 x 14,5 cm., 120 blz. Nederlands, Lemniscaat, Rotterdam, 1999, 2e druk, goed (nr.: 45728) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9056372440 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Bon, Gustave Le: The Crowd. A study of the popular mind paperback, 8vo, 139 pps. English, Dover Publications, Mineola, 2002, `, very good (nr.: 45679) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0486419568, ISBN13: 9780486419565 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Brandler-Pracht, Karl: Astrologische Aphorismen. Astrologische Bibliothek, Band II Stockfleckig, Deutliche Gebrauchsspuren auf der Vorderseite des Buches, einige Notizen und Markierungen Leinenband, 8vo, 192 Seiten Deutsch, Astrologisches Verlagshaus, Leipzig, Ohne Jahr, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45558) Euro 20,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Bruder Meister [F.C. Endres]: Das Geheimnis des Freimaurers mehrere Stempel (auch auf Vorderseite) und Etiketten, leichter Geruch des Alters Leinenband, 17,5 x 12,5 cm., 239 Seiten Deutsch, Ernst Heinrich Moritz, Stuttgart, 1929, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45827) Euro 14,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Burg, Kareline van der: A-time. All There Is Matters Equally 2012, Maya Tolkin Count - New Native Art - 13 Moon Zodiac Calendar hardcover, karton, 29 x 29 cm., 190 blz., ills. English, Frontier Publishing, Amsterdam, 2007, very good/no dj (nr.: 45661) Euro 12,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1931882835, ISBN13: 9781931882835 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Byrne, Lorna: Liebe. Das Geschenk des Himmels. Die Kraft die alles ändert Aus dem Englischen Leinenband, 8vo, 217 Seiten Deutsch, Kailash, 2014, 2. Auflage, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45664) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3424630969, ISBN13: 9783424630961 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Cameron, Julia: The Vein of Gold. A Journey to Your Creative Heart Uncorrected advance proof paperback, 23 x 18,5 cm., 351 pps. English, Jeremy P. Tarcher / Putnam, New York, 1996, good (nr.: 45825) Euro 13,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Casgha, Jean Yves: Les annales de l'étrange 1980 / 1981 Frontpage says '1980', title page says '1981' paperback, 8vo, 288 pps., ind. French, Edition du Rocher, Monaco, 1981, good (nr.: 45646) Euro 8,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 2268000990 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Cheney, Margaret: Tesla, man out of time Tanned pages pocketbook, xvi, 320 pps., ind., ills. English, Dell, New York, 1981, good (nr.: 40174) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 044039077X Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Clark, R.T. Rundle: Myth and Symbol in Ancient Egypt First free endpaper might be removed (invisible), black marking on bottom of pages paperback, 8vo, 292 pps., ind. English, Thames and Hudson, London, 1998, fair (nr.: 45650) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0500271127, ISBN13: 9780500271124 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Corydon, Bent: L. Ron Hubbard. Messiah of Madman? The book that survived every attempt to suppress its publication! Mild tanning of spine paperback, 23 x 15 cm., 459 pps., ills. English, Barricade Books, Fort Lee, 1992, good (nr.: 45788) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0942637577, ISBN13: 9780942637571 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Cottaar, Annemarie / Leo Lucassen / Wim Willems: Mensen van de reis. Woonwagenbewoners en zigeuners in Nederland 1868-1995 paperback, ingenaaid, 28 x 23 cm., 160 blz., ills. Nederlands, Waanders, Zwolle, 1995, goed/zeer goed (nr.: 45660) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9040097275, ISBN13: 9789040097270 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Cranston, Sylvia: HPB. Het bijzondere leven en de invloed van Helena Blavatsky Stofomslag iets gevlekt hardcover, linnen, 23,5 x 16 cm., xxiv, 643 blz., ind., bibliogr., ills., frontisp. Nederlands, Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München, 1995, zeer goed/stofomslag redelijk (nr.: 45820) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9070328429, ISBN13: 9789070328429 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Cremers, Marjolein: Inwijding in het mystieke huwelijk. Het vrouwelijke als spiegelbeeld van het mannelijke Rug gerimpeld en verkleurd, potloodaantekeningen op plm. 10% van de pagina's paperback, 24 x 17 cm., 256 blz., glos., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 2002, redelijk (nr.: 45657) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063785321, ISBN13: 9789063785321 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Crowley, Aleister: 777 and other Qabalistic Writings of Aleister Crowley Name in book hardcover, cloth, 23,5 x 15,5 cm., appr. 250 pps. English, Samuel Weiser, York Beach, 1982, good/very good/dj fair (nr.: 45821) Euro 25,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0877282226 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Cunningham, Scott: Wicca. A guide for the solitary practitioner paperback, 23 x 15,5 cm., 218 pps., ind., glos., ills. English, Llewellyn, St. Paul, 2001, 30th. printing, good/very good (nr.: 45722) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0875421180, ISBN13: 9780875421186 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Desai, Kamini: Life lessons, love lessons. A Guru's Daughter Discovers Knowledge Is Only Half the Journey paperback, 8vo, 209 pps. English, Red Elixir, Rhinebeck, 2010, very good (nr.: 45749) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0983051704, ISBN13: 9780983051701 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Deunov: Dans le Royaume de la Nature Vivante paperback, sewed, 19 x 14 cm., 124 pps. French, Éditions 'Le Courrier du Livre', Paris, 1966, 3e édition, good (nr.: 45648) Euro 20,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Deunov: Le maître parle most pages are not yet separated paperback, sewed, 8vo, 123 pps. French, Courrier du livre, Paris, 1964, 3rd. ed., good (nr.: 45668) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Dommer, Willi [Hrsg.]: Wie die alten Götter weiterleben Namensstempel Taschenbuch, 19 x 12,5 cm., 189 Seiten Deutsch, Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau, 1990, gut (nr.: 45773) Euro 13,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3762606528 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Dowling, L. / louis Colombelle: L'évangile du verseau avec l'admirable histoire de l'adolescence de Jésus et de ses rapporte personnels avec les détenteurs de la sagesse indo-égyptienne, transcrit du Livre de la Souvenance de Dieu pas Louis Colombelle Traduit et adapté de la version anglaise des Akashic Records selon L. Dowling Name and some ballpointnotes, tape repair to spine paperback, sewed, 21,5 x 15,5 cm., 262 French, Éditions Leymarie, Paris, 1947, 3me. ed., fair (nr.: 45672) Euro 8,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Dürckheim, Karlfried Graf von: Zen en wij softcover, linnen, 18 x 11 cm., 130 blz. Nederlands, Kluwer, Deventer, z.j., goed/zeer goed (nr.: 45714) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Ebertin, Reinhold: Astrologie en anatomie. Het menselijk lichaam volgens de 360 graden van de dierenriem Hoek uit voorpagina ontbreekt! Rug verkleurd, gestanst ex libris paperback, ingenaaid, 8vo, 150 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1982, matig (nr.: 45697) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020218239 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Engel, Leopold: Mallona. Der Untergang des Asteroiden-Planeten Leinenband, 8vo, 205 Seiten Deutsch, Turm Verlag, Bietigheim, 1961, gut/sehr gut/Schutzumschlag mittelmässig (nr.: 45631) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Ercivan, Erdogan: Das Sternentor der Pyramiden. Geheime Wege in den Kosmos Namensstempel, Unterseite der Rückseite leicht beschädigt Hardcover, 8vo, 349 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Bettendorf, München, 2001, 7. Auflage, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45630) Euro 6,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3776670150, ISBN13: 9783776670158 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Fages, R.-M.: Sainte Enimie. Les légendes des Gorges du Tarn Namestamp paperback, sewed, 8vo, 46 pps., ills. French, Hélio M. Lescuyer, Lyon, 1955, good (nr.: 45674) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Finkelstein, Israel / Neil Asher Silberman: De bijbel als mythe. Opgravingen vertellen een ander verhaal Eerste schutblad wellicht verwijderd paperback, 8vo, 448 blz., ind., ills. Nederlands, Synthese, Den Haag, 2007, 3e druk, goed (nr.: 45736) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062719511, ISBN13: 9789062719518 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Freeman, Martin: Voorspellende astrologie Leesrimpel, rug iets geknikt paperback, 8vo, 144 blz., ills. Nederlands, Veen, Utrecht/Antwerpen, 1983, redelijk (nr.: 45686) Euro 4,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020433121 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Fun-Chang: Alles wat je nodig hebt, is in je. Een chinese vertelling paperback, 8vo, 78 blz., ills. Nederlands, East-West Publications, Den Haag, zonder jaar, goed/zeer goed (nr.: 45666) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 907010458X Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Gaarder, Jostein: De wereld van Sofie. Roman over de geschiedenis van de filosofie Uitgebreide groet op schutblad, verder keurig paperback, 21,5 x 13,5 cm., 559 blz., ind. Nederlands, Houtekiet, Antwerpen/Amsterdam, 2004, 51e druk, goed (nr.: 45629) Euro 7,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 905240707X, ISBN13: 9789052407074 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Garrison, Omar V.: The Hidden Story of Scientology hardcover, cloth, 8vo, 231 pps. English, Arlington Books, London, 1974, good/dj fair (nr.: 45787) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0851402259 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Gautier-Walter, A.: La Chevalerie et les aspects secrets de l'Histoire hier aujourd'hui demain paperback, sewed, 22,5 x 15,5 cm., 427 pps. French, La Table Ronde, Paris, 1966, good (nr.: 45673) Euro 25,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
|
| Gebser, Jean: Verfall und Teilhabe. Über Polarität, Dualität, Identität und deren Ursprung Leinenband, 8vo, 165 Seiten Deutsch, Otto Müller Verlag, Salzburg, 1974, gut/sehr gut/Schutzumschlag etwas beschädigt (nr.: 45395) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3701305017 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Gilbert, Adrian: Het einde der tijden 21-12-2012 stopt de kalender volgens de Maya's Wellicht is eerste schutblad verwijderd paperback, 8vo, 320 blz., ind., ills. Nederlands, Forum, Amsterdam, 2007, goed (nr.: 45733) Euro 4,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9022546594, ISBN13: 9789022546598 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Goldschneider, Gary: Het mysterie van je geluksdag. Astrologische gids voor geluk & voorspoed Ex-bibliotheekboek, gestanst ex libris hardcover, 24 x 16 cm., 277 blz. Nederlands, Altamira-Becht, Haarlem, 2004, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45694) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 906963628X, ISBN13: 9789069636283 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | González-Wippler, Migene: Santería: African Magic in Latin America Ballpointmarkings on less than 5 pages, spine faded and a bit wrinkled paperback, 8vo, ii, 181 pps., glos., ills. English, Original, Bronx - New York, 1990, 6th. ed., fair/good (nr.: 38087) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0942272048 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Granite, R.H.: De gelukspunten in de astrologie. Al Biruni's Arabische Punten Naamstempeltje hardcover, linnen, 22,5 x 15,5 cm., 121 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1984, goed/geen stofomslag (nr.: 45760) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063781091 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Gray, Eden: Het geheim van de tarot De magische kaarten die verleden, heden en toekomst onthullen Naamstempel, etiket op schutblad, boek zonder kaarten paperback, 8vo, 133 blz., ills. Nederlands, Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen, 1986, 3e druk, redelijk/goed (nr.: 45712) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9021513668 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Green, Marian: Natuurmagie. De kracht van de natuur als energiebron Leesrimpel paperback, 8vo, 139 blz., ind., ills. Nederlands, Tirion, Baarn, 1991, goed (nr.: 39687) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9051212437, ISBN13: 9789051212433 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Grimes, John: The Naiskarmyasiddhi of Suresvara: a Monograph hardcover, cloth, 22,5 x 14,5 cm., xiv, 246 pps. English, Sri Satguru Publications, Delhi, 1992, good/dj good (nr.: 38591) Euro 15,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 8170303176 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Gyre, Jason: De vijf tibetaanse verjongingsrituelen. Eenvoudige oefeningen voor een vitaler en gezonder leven paperback, 15,5 x 12,5 cm., 62 blz., ills. Nederlands, Librero, Kerkdriel, 2009, zeer goed (nr.: 45823) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9067644544, ISBN13: 9789067644542 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Gysels, Dirk: Handboek voor ayurveda rug gerimpeld paperback, 8vo, 166 blz. Nederlands, Parsifal, Antwerpen, 1986, redelijk/goed (nr.: 45793) Euro 7,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9064580332 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Hamaker-Zondag, Karen M.: Aard en achtergrond van de huizen. De astrologische duiding, deel 3 hardcover, karton, 22,5 x 15,5 cm., 178 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1981, 3e druk, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45759) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063780745, ISBN13: 9789063780746 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Hamaker-Zondag, Karen M.: Van burn-out ... naar heelheid. Een nieuwe kijk op burn-out aan de hand van de symboliek van het sprookje 'Het meisje zonder handen' Naamstickertje in boek, rug verkleurd paperback, ingenaaid, 8vo, 208 blz. Nederlands, Aionion Symbolon, Amstelveen, 2001, 1e druk, goed (nr.: 45721) Euro 12,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9074899196, ISBN13: 9789074899192 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Hartog, A.H. de: Groote denkers. Kant, Schopenhauer, von Hartmann, Fichte, Schelling, Hegel Naam in boek met datum 21 October 1910, enige slijtage aan rugscharnieren hardcover, linnen, 23 x 15 cm., 282 blz. Nederlands, Hollandia-drukkerij, Baarn, begin 20e eeuw, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45632) Euro 12,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta: Astrodiagnosis. Guia para la curacion paperback, sewed, 8vo, 478 pps., ind., ills. Spanish, Kier, Buenos Aires, 1995, very good (nr.: 31281) Euro 12,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9501710510 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Hittleman, Richard: Yoga meditatie, een 30 dagen plan Beginnende roestvlekkigheid paperback, ingenaaid, 19 x 23,5 cm., 225 blz. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 1979, 2e druk, redelijk/goed (nr.: 45663) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9061201853 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Holmes-Dallimore, A.: Masonic Side-Lines. Historical - Symbolical - Humorous Mild foxing hardcover, cloth, 19 x 13,5 cm., 135 pps. English, William Reeves, London, not dated [1930?], fair/good/no dj (nr.: 45813) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Joseph, Lawrence E.: Apocalyps 2012. Wordt 2012 het voorspelde vernietigende rampjaar? Eerste schutblad is waarschijnlijk verwijderd paperback, 8vo, 319 blz., ind. Nederlands, Kosmos/Z en K, Utrecht/Antwerpen, 2007, goed (nr.: 45734) Euro 6,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9021582082, ISBN13: 9789021582085 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Julius, F.H.: De beeldentaal van de dierenriem en de opbouw van een nieuwe samenleving Achterkant flink beschadigd door verwijderde sticker paperback, 8vo, 168 blz. Nederlands, Vrij Geestesleven, Zeist, 1979, 6e druk, redelijk (nr.: 45729) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9060380118 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Kenton, Warren: Astrologie. De hemelse spiegel Bruin vochtspoor aan onderzijde pagina's paperback, 28 x 20 cm., 128 blz. Nederlands, De Haan, Bussum, z.j., redelijk (nr.: 45730) Euro 4,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9022840239 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | King, John: Kingdoms of the Celts. A History and a Guide paperback, 23,5 x 15 cm., 256 pps., ind., ills. English, Blandford, London, 2000, good/very good (nr.: 45789) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0713726938, ISBN13: 9780713726930 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | King, Serge Kahili: Urban Shaman A handbook for personal and planetary transformation based on the Hawaiian was of the adventurer Tanned pages, removed namestamp, pencilmarkings on appr. 10% of the pages paperback, 8vo, 256 pps. English, Fireside / Simon and Schuster, New York, 1990, fair (nr.: 45802) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0671638076, ISBN13: 9780671638078 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Kivits, Jos: De zeven chakra's. Oefenboek paperback, 21 x 11,5 cm., 116 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2005, 4e druk, zeer goed (nr.: 45716) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020281305, ISBN13: 9789020281309 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Kracht, Thomas [ed.]: Erfahrung des Denkens. Zum Studium der 'Philosophie der Freiheit' Rudolf Steiners. Band 1. Kapitel 1-3 Separater Teil. Falten auf dem Rücken Taschenbuch, 8vo, 338 Seiten Deutsch, Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1996, gut (nr.: 45702) Euro 8,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3772516017 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Krishnamurti, J.: Laat begrijpen de wet zijn Enigszins slordig gelamineerd geniet katern, 18,5 x 11,5 cm., 26 blz. Nederlands, De Uitgevers Trust Jamur Dvipa, Orde van de Ster, Bandoeng, 1928, redelijk/goed (nr.: 45745) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Krishnamurti, J.: Laat het verleden los Gelamineerd, eigendomssticker in boek paperback, ingenaaid, 8vo, 123 blz. Nederlands, Mirananda, Wassenaar, 1992, 10e druk, redelijk/goed (nr.: 45747) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062716318, ISBN13: 9789062716319 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Krishnamurti, J.: Verandering, dringende noodzaak Gelamineerd, eigendomssticker in boek paperback, ingenaaid, 8vo, 163 blz. Nederlands, Mirananda, Den Haag, 1980, 3e druk, redelijk/goed (nr.: 45748) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062716210, ISBN13: 9789062716210 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Laarss, R.H.: Das Geheimnis der Amulette und Talismane Etikett auf dem Rückenstreifen, einige Notizen auf dem Vorsatzblatt Leinenband, 21,5 x 14 cm., 304 Seiten, illustriert Deutsch, Richard Hummel, Leipzig, 1932, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 39723) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Lad, Vasant: Ayurveda. De Leer der Zelfgenezing. Diagnose, behandeling en verbetering van onze lichamelijke conditie voor een vitaler en langer leven Rug gerimpeld paperback, 8vo, 181 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1992, goed (nr.: 45800) Euro 25,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063782357 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Lao Tze: Tau te tsjing Zeer lichte roestvlekkigheid paperback in transparant plastic stofomslag, ingenaaid, 17 x 11,5 cm., 91 blz. Nederlands, Mirananda, Wassenaar, 1979, redelijk/goed (nr.: 45700) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062716172 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Laughton, Timothy: De Maya's. Leven, mythen en kunst paperback, ingenaaid, 25,5 x 25,5 cm., 144 blz., ind., ills. Nederlands, Librero, Kerkdriel, 2006, zeer goed (nr.: 45659) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9057643669, ISBN13: 9789057643668 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Lennep, Jacques van: Alchimie. Contribution à l'histoire de l'art alchimique hardcover, cloth, 30 x 22 cm., 501 pps., ind., ills. French, Crédit Communal, Bruxelles, 1985, 2nd. ed., very good/dj good (nr.: 45699) Euro 55,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Lennhoff, Eugen: Die Freimaurer Beschädigungen der Buchblock-Rückenbefestigung, Gekritzel auf dem Vorsatzblatt Leinenband, 8vo, 494 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Amalthea, Zürich, 1929, 2. vermehrte Auflage, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45819) Euro 8,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Leonard, Linda: Gekwetste vrouw. Het genezen van de vader-dochterrelatie Iets roestvlekkig op snee, verder keurig paperback, 8vo, 189 blz. Nederlands, Lemniscaat, Rotterdam, 1991, 4e druk, goed (nr.: 45718) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9060695453 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Levi, Eliphas: Leer en Ritueel der Hogere Magie 2 delen in 1 band, rug gerimpeld en iets schuingelezen paperback, ingenaaid, 8vo, xv, 291, vii, 406 blz., ind., frontisp. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1999, 5e druk, redelijk/goed (nr.: 45656) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063780222, ISBN13: 9789063780227 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Liekens, Paul / Graaf, José de: 2012... en daarna?! Gelamineerd, eigendomssticker in boek en handgeschreven groet, waarschijnlijk van de auteur ankertje, 91 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2008, redelijk (nr.: 45713) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020202413, ISBN13: 9789020202410 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Lowndes, Florin: Die Belebung des Herzchakra. Ein Leitfaden zu den Nebenübungen Rudolf Steiners Leinenband, 8vo, 214 Seiten, illustriert Deutsch, Freies Geistesleben, Stuttgart, 1997, 2. erw. Auflage, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45667) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3772516203 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Ludz, Peter Christian [Hrsg.]: Geheime Gesellschaften Wolfenbütteler Studien zur Aufklärung, Band V/1 Namenseintrag, etwas vergilbt, leichte Altersspuren Taschenbuch, 24 x 16 cm., 461 Seiten Deutsch, Verlag Lambert Schneider, Heidelberg, 1979, 1. Auflage, Gebrauchsspuren (nr.: 45826) Euro 24,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3795307201 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Magnificent Ollantaytambo / Machu Picchu: The Wisdom and Kindness of Pachamama. A trip to the sacred places in words and photographs paperback, sewed, 26 x 18,5 cm., 143 pps., ills. English, not dated, good (nr.: 45638) Euro 25,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Maier, Gustav: Weltliche Freimaurerei. Ein Beitrag zur humanistischen Bewegung innerhalb des deutschen Maurerthums. Gesammelte Arbeiten von Gustav Maier Einband ersetzt, einige (alte) Spuren von Holzwürmern, Stempel hardcover, 21 x 14 cm., xvi, 323 Seiten Deutsch, J.G. Findel, Leipzig, 1888, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45752) Euro 90,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Mann, Felix: The Meridians of Acupuncture hardcover, cloth, 8vo, 174 pps., ills. English, William Heinemann Medical Books, London, 1974, good/very good/dj fair (nr.: 45805) Euro 55,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 043320303X Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Mariel, Pierre?: Les authentiques 'fils de la lumière' Authorsname assumed, not mentioned as such paperback, sewed, 8vo, 158 pps. French, La Colombe, Paris, 1961, good (nr.: 45811) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Mason, Bernard S.: How to Make Drums, Tomtoms and Rattles. Primitive Percussion Instruments for Modern Use paperback, 21,5 x 14 cm., 206 pps., ind., ills. English, Dover, New York, not dated, good/very good (nr.: 45804) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0486218899, ISBN13: 9780486218892 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Masunaga, Shizuto / Wataru Ohashi: Zen-Shiatsu. Yin-yang evenwicht voor een betere gezondheid hardcover, linnen, 24,5 x 16 cm., 270 blz., ind., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1979, zeer goed/stofomslag redelijk (nr.: 45807) Euro 20,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020250337 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Mée, Jean Le [transl.]/Ingbert Grüttner [photogr.]: Hymns from the Rig-Veda Pencil-inscription on first free endpaper paperback, 21,5 x 27,5 cm., 216 pps., ills. English, Jonathan Cape Ltd., London, 1975, fair/good (nr.: 45639) Euro 50,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0224011812 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Melville, Leinani: Children of the Rainbow. The religion, legends and gods of pre-Christian Hawaii Discoloration of spine, first free endpaper is removed paperback, 8vo, 183 pps., ills. English, The Theosophical Publishing House, Wheaton, 1990, 3rd. printing, fair (nr.: 45654) Euro 35,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0835600025 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Michell, John: Simulacra Name in book, discoloration paperback, 25,5 x 18 cm., 128 pps., ills. English, Thames and Hudson, London, 1979, fair/good (nr.: 45690) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0500271593 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Michell, John/Rickard, Robert J.M.: Phenomena, A Book of Wonders A small piece of first free endpaper cut out, tanning paperback, 28 x 20 cm., 128 pps., ills. English, Thames and Hudson, London, 1978, fair/good (nr.: 45688) Euro 8,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0500270945 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Molen, Coen van der: Acupunctuur. Leer- en handboek van de praktische acupunctuur hardcover, linnen, 25,5 x 18 cm., 437 blz., ind., ills. Nederlands, De Tijdstroom, Lochem/Gent, 1987, 2e herz. en aangev. druk, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45806) Euro 27,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9035211316 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Montenegro, Carlos: Powerful potions of Santería Ballpointnotes on 5-10 pages paperback, sewed, 21,5 x 14 cm., 78 pps. English, Original Publications, Plainview, 2000, fair (nr.: 39512) Euro 20,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0942272463, ISBN13: 9780942272468 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Monterey, Jean: Nostradamus. Prophète du vingtième siècle paperback, sewed, 8vo, 299 pps. French, La Nef de Paris Publications, Paris, 1961, good (nr.: 45677) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Morrison, Judith H.: Het boek Ayurveda. De weg naar gezondheid en vitaliteit Onderstrepingen op de meeste pagina's, verder netjes hardcover, linnen, 24,5 x 17 cm., 192 blz., ind., ills. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 1995, matig/stofomslag redelijk (nr.: 45824) Euro 7,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9038904010, ISBN13: 9789038904016 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Mosséri, Albert I.: L'art de se nourrir pour se fortifier D'après les travaux du Dr H.M. Shelton et de J.C. Thomson. Tomes 1 et 2 réunis et révisés paperback, sewed, 19 x 14 cm., 110 pps. French, Editions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, 1962, 3e Édition, good (nr.: 45642) Euro 16,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Mosséri, Albert I.: La science de la santé. Le Système Hygiéniste et les Vois de la Vie D'après les travaux du Dr H.-M. Shelton paperback, sewed, 19 x 14 cm., 110 pps. French, Editions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, 1956, good (nr.: 45641) Euro 25,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Murray, Margaret A.: The God of the Witches Mild wrinkling of frontpage paperback, 8vo, 212 pps., ind., ills., frontisp. English, Oxford University Press, n.d., good (nr.: 39592) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0195012704, ISBN13: 9780195012705 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Natale, Frank: Trance Dance. The Dance of Life ballpointmarkings on many pages in the beginning of the book, tanned pages paperback, 19,5 x 13,5 cm., 116 pps., ills. English, Element, Shaftesbury, 1995, fair (nr.: 45803) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1852307021 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Noordijk, Erik: De Geest van de Wind. Spirituele transformatie door een oude Mexicaans ritueel 1e schutblad onzichtbaar verwijderd paperback, 8vo, 258 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2008, goed (nr.: 45653) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020202871, ISBN13: 9789020202878 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Ossendowski, F.: Bêtes, Hommes et Dieux. l'enigme de Roi du Monde Traduit de l'anglais tanned pages, one ballpointmarking pocketbook, 306 pps. French, Éditions j'ai lu, Paris, 1969, fair/good (nr.: 45645) Euro 8,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Owusu, Heike: VooDoo rituelen Rug schuingelezen en gerimpeld paperback, 14,5 x 19 cm., 304 blz., bibl., ills. Nederlands, Verba, Hoevelaken, 2003, redelijk/goed (nr.: 45655) Euro 11,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9055135003, ISBN13: 9789055135004 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Oxenford, Rosalind: Reflexzonetherapie. Eenvoudige technieken om stress te verminderen en in mentaal opzicht sterker te worden hardcover, karton, 20,5 x 20,5 cm., 64 blz., ind., ills. Nederlands, Ars Scribendi, Harmelen, 1997, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45798) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 990317876X Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Palmer, Helen: Handboek enneagram hardcover, 21,5 x 15 cm., 479 blz. Nederlands, Kosmos, Utrecht/Antwerpen, 2005, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45719) Euro 7,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9021586975, ISBN13: 9789021586977 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Parker, Derek en Julia: Astrologie hardcover, linnen, 30 x 213,5 cm., 256 blz., ind., ills. Nederlands, Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1971, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45732) Euro 6,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9027482152 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Peach, Emily: Tarot werkboek. Tarotsymbolen begrijpen en praktisch toepassen Gestanst ex libris paperback, ingenaaid, 28 x 21 cm., 216 blz., ind., ills. Nederlands, Becht, Amsterdam, 1985, goed (nr.: 45731) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9023005937 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Penzig, Rudolph: Logengespräche über Politik und Religion Vergilbte Seiten, mäßiger Altersgeruch, Einband wahrscheinlich ersetzt, einige Stempel Halbleinenband, 19 x 13 cm., 239 Seiten Deutsch, Ernst Oldenburg Verlag, Leipzig, Geleitwort 1923, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45817) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Persaud, Robert Swami: Kort en goed. Gnosis pocketboek, 125 blz. Nederlands, Servire, Utrecht, 2005, zeer goed (nr.: 45640) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9021581922, ISBN13: 9789021581927 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Pieterse, Anders: Kaboutermagie. De spirituele wereld van de kabouters Op voorpagina licht spoort van prijssticker (vaag) paperback, ingenaaid, 15,5 x 14,5 cm., 150 blz., ills. Nederlands, Altamira-Becht, Haarlem, 2006, goed (nr.: 45794) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9069637030, ISBN13: 9789069637037 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Poujol, Jean-Pierre: Praktische acupunctuur met of zonder naalden Rug gerimpeld paperback, 8vo, 327 blz., ills. Nederlands, Dietimport, Deurne, 1977, goed (nr.: 45810) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Prinsen Geerligs, Marieke: Prisma astrologie boek Pagina's vergeeld, naamstickertje, lichte gebruikssporen pocket, 171 blz., ills. Nederlands, Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1982, redelijk/goed (nr.: 45715) Euro 3,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9027411484 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Purucker, G. de: Bron van het occultisme Potloodaantekeningen op veel pagina's hardcover, linnen, 23 x 16 cm., 830 blz., ind. Nederlands, Theosphical University Press, Passadena/Den Haag/München, 1990, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45692) Euro 10,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9070328356 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Rajneesh, Bhagwan Shree: From the False to the Truth. Answers to the Seekers of the Path Tanned pages hardcover, cloth, 21,5 x 19 cm., 375 pps. English, The Rebel Publishing House, Cologne, not dated, fair/good/dj fair (nr.: 45809) Euro 35,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3893380221 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Raudive, Dr. Konstantin: Paranormale stemmen. Gesprekken met overledenen via de geluidsband Grammofoonplaat bijgesloten hardcover, linnen, 21 x 24,5 cm., 195 blz., ills. Nederlands, Fidessa, Bussum, 1975, goed/stofomslag licht besch. (nr.: 41296) Euro 8,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062365043 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Rawson, Philip: Tantra, de indiase cultus der extase Groot formaat, zeer rijk geïllustreerd paperback, 27,5 x 20,5 cm., 128 blz., ills. Nederlands, De Haan, Bussum, 1973, redelijk/goed (nr.: 45637) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9022840190 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Redfield, James/Adrienne, Carol: Het celestijnse werkboek bij het tiende inzicht paperback, 21,5 x 14 cm., 448 blz. Nederlands, Forum, Amsterdam, 1997, goed/zeer goed (nr.: 45695) Euro 5,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9022522504, ISBN13: 9789022522509 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Reinalter, Helmut [Hrsg.]: Der Illuminatenorden (1776-1785/87). Ein politischer Geheimbund der Aufklärungszeit Taschenbuch, 8vo, 418 Seiten Deutsch, Peter Lang, Frankfurt am Main, 1997, gut/sehr gut (nr.: 45758) Euro 32,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3631322275 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Renz, Monika: Hinübergehen. Was beim Sterben geschieht. Annäherungen an letzte Wahrheiten unseres Lebens Taschenbuch, 19 x 12 cm., 174 Seiten Deutsch, Herder, Freiburg im Breisgau, 2016, sehr gut (nr.: 45701) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3451067889, ISBN13: 9783451067884 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Rogo, D. Scott: Phantoms. Experiences and Investigations Name in book hardcover, cloth, 8vo, 214 pps., ind., ills. English, David and Charles, Newton Abbot, 1976, good/very good/dj good (nr.: 45689) Euro 100,00 Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0715368249 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Rossem, C.P. van: Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam, uittredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop, experimenten op het gebied der astrologie Exterieur (vooral rug) verkleurd en gevlekt, beginnende roestvlekkigheid hardcover, linnen, 25 x 16,5 cm., 213 blz. Nederlands, W.P. van Stockum, Den Haag, 1933, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45770) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Saunders, Richard: The Astrological Judgement and Practice of Physick. Deduced from the Position of the Heavens at the Decumbiture of the Sick Person paperback, 23,5 x 19 cm., appr. 400 pps., ills. English, Kessinger, n.d., very good (nr.: 38259) Euro 17,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0766192970, ISBN13: 9780766192973 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Schreiweis, Johannes: Die Entfernung der Gestirne und ihre Bewertung im Kosmogramm Vergilbte Seiten, Namensstempel Taschenbuch, 8vo, 114 Seiten Deutsch, Ebertin Verlag, Aalen, 1955, leichte Gebrauchsspuren (nr.: 45769) Euro 35,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Schubert-Weller, Christoph: Wege der Astrologie - Schulen und Methoden im Vergleich Namenseintrag Leinenband, 8vo, 343 Seiten Deutsch, Chiron, Mössingen, 1996, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45767) Euro 11,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3925100229 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Schulman, Martin: Joy and the part of Fortune. Karmic Astrology Volume III Discoloration of spine, name in book paperback, 115 pps. English, Samuel Weiser, New York, 1978, fair/good (nr.: 45684) Euro 14,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 087728346X Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Schulman, Martin: Levensvreugde en het gelukspunt. Karmische astrologie, deel 2 Naamstickertje, stempel paperback, ingenaaid, 22 x 15 cm., 109 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1980, goed (nr.: 45761) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063780338 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Schulman, Martin: Maansknopen en reïncarnatie. Karmische astrologie, deel 1 Rug verkleurd hardcover, karton, 8vo, 112 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1987, 3e druk, goed/geen stofomslag (nr.: 45682) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063780141 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Schulman, Martin: Retrogrades and reincarnation. Karmic Astrology II paperback, 8vo, 204 pps. English, Samuel Weiser, New York, 1980, 3rd. printing, good/very good (nr.: 45683) Euro 15,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0877283451 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Schweppenhäuser, H.G.: Das soziale Rätsel Heft 1 bis zum Heft 9, 1. Teil Heft 9, 2. Teil und weiter fehlen, Namensstempel 9 Taschenbücher, 8vo, um 750 Seiten Deutsch, Institut für soziale Gegenwartsfragen, Berlin, gut (nr.: 45792) Euro 30,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Shelton, Herbert M.: La santé par les combinaisons alimentaires Traduit de l'Américain tanned pages paperback, sewed, 19 x 14 cm., 126 pps. French, Éditions de la 'Nouvelle Hygiène', Paris, 1962, 3e èdition, good (nr.: 45647) Euro 16,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Sitchin, Zecharia: The Earth Chronicles Expeditions paperback, 22,5 x 15,5, 243 pps., ills. English, Bear, Rochester, 2007, very good (nr.: 45651) Euro 12,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1591430763, ISBN13: 9781591430766 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Sitchin, Zecharia: The Lost Book of Enki. Memoirs and Prophecies of an Extraterrestrial God One corner out of first free endpaper removed, otherwise VG paperback, 23 x 15 cm., 330 pps., glos. English, Bear, Rochester, 2004, good (nr.: 45652) Euro 13,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1591430372, ISBN13: 9781591430377 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Solt, P.F. van: De regel van Hermes Voorpagina roestvlekkig paperback, ingenaaid, 21 x 16,5 cm., 76 blz. + bijlage Nederlands, Nederlands Astrologisch Genootschap, z.j., redelijk/goed (nr.: 38030) Euro 12,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Spong, John Shelby: A New Christianity For a New World. Why Traditional Faith Is Dying and How a New Faith Is Being Born First free endpaper removed. Various traces of use, including traces of past moisture paperback, 8vo, 276 pps. English, HarperSanFrancisco, 2002, fair (nr.: 45740) Euro 5,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0060670630, ISBN13: 9780060670634 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Steffens, Manfred: Freimaurer in Deutschland. Bilanz eines Vierteljahrtausends etwas muffig, Namenseintrag Leinenband23 x 15,5 cm., 636 Seiten mit Sachregister Deutsch, Christian Wolff, Flensburg, 1964, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45753) Euro 27,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Steiner, Rudolf / Brigitte Ericsson-Skopnik: Nachweis der Zitate zu Rudolf Steiner. Die Rätsel der Philosophie in ihrer Geschichte als Umriss dargestellt Die Seitenzahlen gelten für die Ausgaben Stuttgart 1955 und Dornach 1968 Gehefter, 20,5 x 13 cm., 51 Seiten Deutsch, Verlag der Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, Dornach, 1969, gut (nr.: 45790) Euro 8,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Stiefvater, E.W.: Akupunktuur in de praktijk hardcover, linnen, 28,5 x 20,5 cm., 172 blz., ind., ills. Nederlands, Servire, Katwijk aan Zee, 1979, goed/zeer goed/stofomslag licht besch. (nr.: 45797) Euro 18,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9060775791 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Stolp, Hans: Het gebed als mystieke weg Gelamineerd, eigendomssticker in boek, begin van roestvlekkigheid op snee pocket, 102 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1997, 2e druk, redelijk/goed (nr.: 45750) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020213822, ISBN13: 9789020213829 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Teichmann, Frank: Die Kultur der Empfingdungsseelle. Ägypten - Texte und Bilder Leinenband, 8vo, 220 Seiten, illustriert Deutsch, Verlag Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1990, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45703) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3772510922 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Teichmann, Frank: Die Kultur der Verstandesseele. Griechenland -Texte und Bilder Leinenband, 8vo, 188 Seiten, illustriert Deutsch, Verlag Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1993, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45704) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 3772511635 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Terwiel, Jos.: Progressies. De horoskoop als levensscenario Gestanst ex libris paperback, 8vo, 137 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1990, goed (nr.: 45685) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9063782020 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Thakkur, Chandrashekhar G.: Ayurveda. De kennis van het leven. Inleiding tot de Hindoegeneeskunde Rug iets verkleurd hardcover, linnen, 24,5 x 16 cm., 171 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1985, goed/geen stofomslag (nr.: 45799) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020251767 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Tilden, John H.: Toxémie et désintoxication. Comment vous désintoxiquer avec Cinquante Conseils pratiques pour la Santé tanned pages stapled wraps, 18 x 13,5 cm., 31 pps. French, Éditions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, not dated, 3rd. ed., good (nr.: 45676) Euro 7,00 Porto in Nederland: 2,80 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Tompkins, Peter: Mysteries of the Mexican Pyramids. Dimensional analysis on original drawings by Hugh Harleston Jr. Name in book hardcover, cloth, 26 x 21 cm., 427 pps., ind., ills. English, Harper and Row, New York, 1976, 1st. ed., good/dj fair (nr.: 45658) Euro 8,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 006014324X Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Trigo, Juan: Análisis de los factores astrológicos. Astrologia Médica paperback, sewed, 8vo+, 187 pps., ills. Spanish, Indigo, Barcelona, 1996, very good (nr.: 29248) Euro 15,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 8486668905, ISBN13: 9788486668907 Add to shoppingcart View shoppingcart |
|
| Tucker, William. J.: Your Horoscope and the Fixed Stars Laminated, name in book paperback, 21,5 x 13,5 cm., 270 pps., frontisp. English, Aquarian Press, Wellingborough, 1979, fair/good (nr.: 45390) Euro 24,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0850302005 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Uyldert, Mellie: Astrologie III: Medische astrologie Naamstickertje in boek, roestvlekkig op snee hardcover, imitatie leer, 24,5 x 15 cm., 360 blz., ills. Nederlands, De Driehoek, Amsterdam, 1977, 2e druk, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45724) Euro 12,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9060301862 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Vallee, Jacques: Forbidden Science 1. Journals 1957-1969 paperback, 23 x 15,5 cm., 473 pps., ind., ills. English, Marlowe, New York, 1996, good/very good (nr.: 45680) Euro 17,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 1569248087, ISBN13: 9781569248089 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Vallee, Jacques: Forbidden Science 2. Journals 1970-1979. California Hermetica hardcover, cloth, 23,5 x 16 cm., 549 pps., ind. English, Documatica Research, 2014, very good/dj very good (nr.: 45681) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 0578032317, ISBN13: 9780578032313 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Varenne, J.: Le Veda. Premier livre sacré de l'Inde Wrinkling of spines 2 paperbacks, 18 x 11,5 cm., 729 pps. French, Marabout université, Paris, 1967, fair/good (nr.: 45643) Euro 16,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Viëtor, W.P.J.: Ayurveda. De weg naar gezondheid en zelfgenezing. Een introductie tot de oudste gezondheidsleer ter wereld Naam in boek paperback, 24 x 17 cm., 159 blz. Nederlands, Panta Rei, Katwijk, 1995, goed (nr.: 45795) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9073207509, ISBN13: 9789073207509 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Visser, Frank: Zeven sferen. Theosofie als leidraad voor psychologie en levensbeschouwing paperback, 8vo, 253 blz., ind. Nederlands, Uitgeverij der Theosofische verening in Nederland, Amsterdam, 1995, 1e druk, zeer goed (nr.: 45717) Euro 6,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9061750709, ISBN13: 9789061750703 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Vrieze, John: Het rijk der scythen paperback, ingenaaid, 30,5 x 24,5 cm., 118 blz., ills. Nederlands, Waanders, Zwolle, 1994, 2e druk, goed/zeer goed (nr.: 45796) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Walden, R.: Die Laienbrüderschaften und die Logen. Bauhütten, Baulogen und Arbeit am Bau Einband ersetzt, Ex Libris Halbleinen, 8vo, 47 Seiten Deutsch, Puttkammer und Mühlbrecht, Berlin, 1889, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45812) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Watts, Alan: Zelfkennis, het laatste taboe Gelamineerd, eigendomssticker in boek paperback, 8vo, 148 blz. Nederlands, Altamira, Heemstede, 1993, goed (nr.: 45746) Euro 16,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9069632586, ISBN13: 9789069632582 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Watts, Alan W.: Zen Buddhisme. Een nieuwe schets en inleiding Lichte gebruikssporen paperback, 8vo, 169 blz. Nederlands, De Haan, Zeist, 1963, redelijk (nr.: 45751) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Werle, Fritz: Wesen und Ethik der Astrologie Leinenband, 8vo, 185 Seiten Deutsch, Wolkenwanderer, Leipzig, 1924, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45453) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Wieland, Friedemann: Ongenode goden. Zelfervaring met mythen en sprookjes Eerste schutblad ontbreekt, verkleuring op snee paperback, ingenaaid, 8vo, 159 blz. Nederlands, Mirananda, Den Haag, 1987, redelijk/goed (nr.: 45649) Euro 4,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9062717632 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Williamson, George Hunt: Other Tongues - Other Flesh Small corner of first free endpaper removed hardcover, cloth, 8vo, 448 pps., ills. English, Amherst Press, Amherst, 1953, fair/good/dj good (nr.: 45744) Euro 17,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Williamson, George Hunt: Road in the Sky Small corner of first free endpaper removed hardcover, cloth, 8vo, 248 pps., ills. English, Neville Spearman, London, 1959, good/dj good (nr.: 45742) Euro 16,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Woudenberg van der Veen, Wieke van: Ieder moment is nieuw! Waarnemingen, inspiraties en meditaties in het ritme van het jaar Inscriptie op schutblad paperback, 16 x 13 cm., 208 blz., ills. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 2003, goed (nr.: 45801) Euro 5,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9038914253, ISBN13: 9789038914251 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Zalm, J.M.: Acupunctuur en traditionele Chinese geneeskunde paperback, ingenaaid, 8vo, 187 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1989, goed/zeer goed (nr.: 45808) Euro 6,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9020218336 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | Zolar: La clé des songes et des rêves paperback, 24 x 15,5 cm., 364 pps., ills. French, Tchou, Paris, 1979, good/very good (nr.: 45670) Euro 6,50 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 2710701855 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | Zutter, Jan de: Eko - Eko. Een halve eeuw Wicca hardcover, karton, 24 x 16 cm., 253 blz., ills. Nederlands, Houtekiet, Antwerpen / Amsterdam, 2003, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 38272) Euro 10,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 9052407339, ISBN13: 9789052407333 Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Aquarius. Ecclesia Pistis Sophia und Aquarius-Nachrichten. 1967, nr. 4 April bis 1969, nr. 7 Juli 26 Ausgaben, darunter zwei zweimonatliche Ausgaben, in 3 Ordnern 3 Ordern mit 26 Ausgaben, 21 x 16,5 cm., 800 Seiten, illustriert Deutsch, De Rozekruis-Pers, Haarlem, 1967-1969, gut/sehr gut (nr.: 45711) Euro 80,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: AstroFocus. Jaargang 2013, Nrs. 58, 59, 60, 62 Gezien de verschijningsdata lijkt dit een complete reeks, maar de nummers sluiten niet aaneen; foutje bij het nummeren? 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 140 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2013, zeer goed (nr.: 45772) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: AstroFocus. Jaargang 2022, Nr. 95 t/m 98 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 160 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2022, zeer goed (nr.: 45727) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: AstroFocus. Jaargang 2023, Nr. 99 t/m 102 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 160 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2023, zeer goed (nr.: 45726) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Astrofocus no. 103, maart 2024 t/m 106, december 2024 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 155 blz., ills. Nederlands, AVN, 2024, zeer goed (nr.: 45763) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Astrofocus no. 108, juni 2025 t/m 111, maart 2026 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 155 blz., ills. Nederlands, AVN, 2025-2026, zeer goed (nr.: 45764) Euro 9,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Astrofocus no. 84, juni 2019 t/m 87, maart 2020 4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 150 blz., ills. Nederlands, AVN, 2019-2020, zeer goed (nr.: 45762) Euro 9,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Astrofocus no. 88, juni 2020 katern, 28 x 21 cm., 35 blz., ills. Nederlands, AVN, 2020, zeer goed (nr.: 45765) Euro 3,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Astrofocus no. 94, december 2021 katern, 28 x 21 cm., 39 blz., ills. Nederlands, AVN, 2021, zeer goed (nr.: 45766) Euro 3,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Beiträge zur Dreigliederung des sozialen Organismus Heft Nr. 25, 26. Jahrgang, Mai 1974 Beiträge von Rudolf Steiner (Auszüge aus Vorträgen), Ota Sik, L. Pouillain, H. Wilken Taschenbuch, 8vo, 82 Seiten Deutsch, Arbeitsgemeinschaft für Dreigliederung d. soz. Organismus, Bochum-Langendreer, 1974, gut (nr.: 45791) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Betbuch für Freymaurer Fascimile reprint of the 1784 edition, nr. 725 of a limited and numbered edition of 1000 copies Erstes Vorsatzblatt herausgerissen, Seiten vergilbt, Buchrücken leicht verzogen Leinenband, 8vo-, 292, 23 Seiten Deutsch, Haase, Prag, 1927, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45816) Euro 20,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. 11e serie, Februari 1963 - Augustus 1963 6 nummers ingebonden tot 1 band hardcover, linnen, 8vo, 192 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1963, goed/geen stofomslag (nr.: 45709) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. 12e serie, September 1963 - Maart 1964 6 nummers ingebonden tot 1 band hardcover, linnen, 8vo, 164 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1963-1964, goed/geen stofomslag (nr.: 45708) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 1, 1re et 2e année 22 issues bound together hardcover, linnen, 8vo, 173 + 182 pps., ills. French, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, not dated, good/no dj (nr.: 45705) Euro 100,00 Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 1, begin - maart 1958 12 nummers (1 dubbelnummer) ingebonden tot 1 band Etiket 'kruistocht katharen' op voorkant (zie scan) hardcover, linnen, 8vo, 328 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1957/1958, goed/geen stofomslag (nr.: 45738) Euro 85,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 2, april 1958- maart 1959 12 nummers ingebonden tot 1 band Voorpagina gevlekt (zie scan) hardcover, linnen, 8vo, 284 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1958/1959, goed/geen stofomslag (nr.: 45706) Euro 80,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 3? 12 nummers ingebonden tot 1 band Niet 100% zeker dat dit jaargang 3 is omdat omslagbladen niet zijn meegebonden hardcover, linnen, 8vo, 296 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, zonder jaar, goed/geen stofomslag (nr.: 45710) Euro 25,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 4, april 1960 - jaargang 5, nr. 12 (ongedateerd) 17 nummers (1 dubbelnummer) ingebonden tot 1 band hardcover, linnen, 8vo, 444 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1960/1961, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45739) Euro 100,00 Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 6, nrs. 1-6 6 nummers ingebonden tot 1 band hardcover, linnen, 8vo, 164 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, zonder jaar, goed/geen stofomslag (nr.: 45707) Euro 40,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Ephemeris 1900-2000. Oh TDT (Midnight) Lists the usual planets, true north node. With longitudes, declinations, aspectarian, lunar ingresses and phases paperback, sewed, 24 x 16,5 cm., app. 1200 pps. international edition, Saint Michel Editions, St-Michel-de-Boulogne, 1992, 17th ed., good/very good (nr.: 45636) Euro 7,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire ISBN: 2902450206, ISBN13: 9782902450206 Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Geestelijke ontwikkeling serie. Vertaling uit het engelse tijdschrift Stella Polaris 9 geniete katernen, 8vo, plm. 350 blz. Nederlands, White Eagle Lodge. Groep Nederland, Ede, 1993, zeer goed (nr.: 33511) Euro 12,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Initiation et science. Revue de recherches des lois inconnues nr. LIV 1962 3-5 ballpointmarkings, including frontpage paperback, sewed, 21 x 13,5 cm., 64 pps. French, Omnium Littéraire, Paris, 1962, fair/good (nr.: 45669) Euro 10,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Quellenkundliche Arbeit Nr. 14 Viel Material über Alchemie Kleber am Rücken Leinenband, 23,5 x 16 cm., 236 Seiten, illustriert Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik, Flensburg, 1982, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45757) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Quellenkundliche Arbeit Nr. 15 Die Schottengrade in het Lehrart der großen Landesloge der Freimaurer von Deutschland/Der Deutsch-Christliche Orden/Bruder Landgraf Carl oder Freimaurer am Kreuzweg, damals und heute/Über des Höchste Wesen Abschürfungen am Rücken und am Hintenseite, ansonsten Gut Leinenband, 23,5 x 16 cm., 280 Seiten, illustriert Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik, Flensburg, 1982, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45756) Euro 20,00 Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Add to shoppingcart View shoppingcart |
![]() | ---: Symbolon, tijdschrift voor astrologie en haar raakvlakken. Jaargang 21, 2011 Potloodmarkeringen op plm. 1/3 van de pagina's 4 katernen, a4, plm. 160 blz., ills. Nederlands, 2011, redelijk (nr.: 45725) Euro 7,00 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Vlaams Astrologisch Tijdschrift 23e jaargang 1998 nr. 1 iets gevlekt op voorpagina 4 katernen, 25 x 18 cm., plm. 145 blz. Nederlands, Vlaams Astrologisch Genootschap, 1998, goed (nr.: 45634) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
![]() | ---: Vlaams Astrologisch Tijdschrift 24e jaargang 1999 4 katernen, 24,5 x 18 cm., plm. 130 blz. Nederlands, Vlaams Astrologisch Genootschap, 1999, goed (nr.: 45635) Euro 8,50 Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire Toevoegen aan winkelwagen Bekijk winkelwagen |
| |Actuele catalogus |Bestellen? |Retourrecht |Verzendkosten/voorwaarden |Privacystatement |Contactgegevens | | |
| |Wie ben ik? |Links |Home | |