|Actuele catalogus |Bestellen? |Retourrecht |Verzendkosten/voorwaarden |Privacystatement |Contactgegevens | |
|Wie ben ik? |Links |Home |



Recente aanwinsten


Aaboe, A., J.P. Britton, J.A. Henderson, A. Neugebauer, A.J. Sachs: Saros Cycle Dates and Related Babylonian Astronomical Texts

Transactions of the Americal Philosophical Society. Volume 81, Part 6, 1991
paperback, 25,5 x 17 cm., 75 pps., ills. English, The American Philosophical Society, Philadelphia, 1991, good (nr.: 45771)  Euro   85,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0871698161
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Acharya S.: The Christ Conspiracy. The Greatest Story Ever Sold

Name previous owner rendered inivisble (with Tipp-Ex)
paperback, 8vo, 431 pps., ind. English, Adventures Unlimited Press, Kempton, 1999, good/very good (nr.: 45735)  Euro   14,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0932813747, ISBN13: 9780932813749
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Amrito, Swami Deva (Jan Foudraine): Wie is van licht. De dood, het laatste taboe

gelamineerd, eigendomssticker in boek
paperback, 8vo, 158 blz. Nederlands, Sijthoff, Amsterdam, 1985, goed (nr.: 45737)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9021833662
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Ashcroft-Nowicki, Dolores: The Ritual Magic Workbook. A Practical Course of Self-Initiation

paperback, 25,5 x 17,5 cm., 256 pps., ind., ills. English, Samuel Weiser, York Beach, n.d., very good (nr.: 39127)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1578630452, ISBN13: 9781578630455
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Auber, M. l'Abbé: Histoire et Théorie du Symbolisme Réligieux. Avant et depuis le Christianisme. Tomes 1 à 4

Minimal shelfwear, rebound
4 hardcovers, halfcloth, 22,5 x 14 cm., vii, 383, 706, 594, 666 pps. French, Féchoz et Letouzey, Paris, 1884, good/very good/no dj (nr.: 15635)  Euro   125,00
Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 18,90 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Bahti, Tom: Set of 3 books: Soutwestern Indian Tribes, Southwestern Indian Arts and Crafts, Southwestern Indian Ceremonials

Name previous owner in one of the books
3 volumes, stapled wraps, 30,5 x 22,5 cm., 168 pps., ills. English, KC Publications, Las Vegas, 1975-1979, good (nr.: 45662)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Banzhaf, Hajo: De Tarot. Het grote levensavontuur. De mythologische sleutel tot de Grote Arcana

paperback, ingenaaid, 24 x 17 cm., 174 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1998, zeer goed (nr.: 45678)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063783949, ISBN13: 9789063783945
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Begemann, Wilhelm: Vorgeschichte und Anfänge der Freimaurerei in England. Erstes Buch. Die alten englischen Werklogen und ihre Sprößlinge

Einband ersetzt, separater Teil
Leinenband, 23 x 15,5 cm., 488 Seiten Deutsch, Ernst Siegfried Mittler, Berlin, 1909, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45754)  Euro   60,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Benavides, Rodolfo: Dramatic Prophecies of the Great Pyramid

Small piece of first free endpaper removed, mild reading line
paperback, 8vo, 400 pps., ills. English, Editores Mexicanos Unidos, México, 1974, good (nr.: 45741)  Euro   17,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0914732005
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Béresniak, Daniel [Text] / Laziz Hamani [Photographien] : Symbole der Freimaurer

Hardcover, 30 x 23 cm., 128 Seiten, illustriert Deutsch, Bechtermünz, Augsburg, 1999, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45815)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3828948227, ISBN13: 9783828948228
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Bergier, Jacques: Verdoemde boeken

Rug schuingelezen
hardcover, linnen, 8vo, 160 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1973, redelijk/goed/stofomslag licht besch. (nr.: 45774)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020232770
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Bettag, Klaus / Jan A.M. Snoek: Quellen der Eckleff'schen Andreas-Akten

Leinenband, 24,5 x 17,5 cm., 424 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik e.V., Flensburg, 2012, gut/sehr gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45755)  Euro   100,00
Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Binder, Dieter A.: Die diskrete Gesellschaft. Geschichte und Symbolik der Freimaurer

Abrieb am Leinen
Leinenband, 27,5 x 22 cm., 239 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Verlag Styria, Graz, 1988, Gebrauchsspuren/Schutzumschlag gut (nr.: 45814)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3222117942
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Binet, Claude: Oligo-éléments et oligothérapie: Matière médicale, propriétés et indications thérapeutiques. Agile et compléments alimentaires diététiques

hardcover, cloth, 8vo, 297 pps. French, Editions Dangles, St. Jean de Braye, 1981, good/very good/no dj (nr.: 45675)  Euro   7,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 2703302339
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Blackman, Sushila: Waardig heengaan. Verhalen over het afscheid van verlichte meesters

hardcover, karton, 8vo, 174 blz., ills. Nederlands, Servire, Utrecht, 1998, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45665)  Euro   7,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063255632, ISBN13: 9789063255633
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Blakemore, L.B.: Masonic Lodge Methods. Methods, Plans and Ideas for the Government, Management and Programs of a Lodge

1 stamp, mild fading of spine
hardcover, cloth, 8vo, 320 pps., ind. English, The Masonic History Company, Chicago, 1953, 1st. ed., good/no dj (nr.: 45818)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Boer, Julius de: Groote denkers. Heraclitus, Socrates, Plato, Aristoteles, Philop van Alexandrië, Plotinus

Hoek uit één der eerste blanco vellen geknipt
hardcover, linnen, 23 x 15 cm., 280 blz. Nederlands, Hollandia-drukkerij, Baarn, begin 20e eeuw, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45633)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Bolen, Jean Shinoda: Tao van de psychologie. Bewust leven met synchroniciteit

paperback, 21,5 x 14,5 cm., 120 blz. Nederlands, Lemniscaat, Rotterdam, 1999, 2e druk, goed (nr.: 45728)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9056372440
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Bon, Gustave Le: The Crowd. A study of the popular mind

paperback, 8vo, 139 pps. English, Dover Publications, Mineola, 2002, `, very good (nr.: 45679)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0486419568, ISBN13: 9780486419565
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Brandler-Pracht, Karl: Astrologische Aphorismen. Astrologische Bibliothek, Band II

Stockfleckig, Deutliche Gebrauchsspuren auf der Vorderseite des Buches, einige Notizen und Markierungen
Leinenband, 8vo, 192 Seiten Deutsch, Astrologisches Verlagshaus, Leipzig, Ohne Jahr, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45558)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Bruder Meister [F.C. Endres]: Das Geheimnis des Freimaurers

mehrere Stempel (auch auf Vorderseite) und Etiketten, leichter Geruch des Alters
Leinenband, 17,5 x 12,5 cm., 239 Seiten Deutsch, Ernst Heinrich Moritz, Stuttgart, 1929, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45827)  Euro   14,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Burg, Kareline van der: A-time. All There Is Matters Equally

2012, Maya Tolkin Count - New Native Art - 13 Moon Zodiac Calendar
hardcover, karton, 29 x 29 cm., 190 blz., ills. English, Frontier Publishing, Amsterdam, 2007, very good/no dj (nr.: 45661)  Euro   12,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1931882835, ISBN13: 9781931882835
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Byrne, Lorna: Liebe. Das Geschenk des Himmels. Die Kraft die alles ändert

Aus dem Englischen
Leinenband, 8vo, 217 Seiten Deutsch, Kailash, 2014, 2. Auflage, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45664)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3424630969, ISBN13: 9783424630961
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Cameron, Julia: The Vein of Gold. A Journey to Your Creative Heart

Uncorrected advance proof
paperback, 23 x 18,5 cm., 351 pps. English, Jeremy P. Tarcher / Putnam, New York, 1996, good (nr.: 45825)  Euro   13,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Casgha, Jean Yves: Les annales de l'étrange 1980 / 1981

Frontpage says '1980', title page says '1981'
paperback, 8vo, 288 pps., ind. French, Edition du Rocher, Monaco, 1981, good (nr.: 45646)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 2268000990
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Cheney, Margaret: Tesla, man out of time

Tanned pages
pocketbook, xvi, 320 pps., ind., ills. English, Dell, New York, 1981, good (nr.: 40174)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 044039077X
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Clark, R.T. Rundle: Myth and Symbol in Ancient Egypt

First free endpaper might be removed (invisible), black marking on bottom of pages
paperback, 8vo, 292 pps., ind. English, Thames and Hudson, London, 1998, fair (nr.: 45650)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0500271127, ISBN13: 9780500271124
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Corydon, Bent: L. Ron Hubbard. Messiah of Madman?

The book that survived every attempt to suppress its publication!
Mild tanning of spine
paperback, 23 x 15 cm., 459 pps., ills. English, Barricade Books, Fort Lee, 1992, good (nr.: 45788)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0942637577, ISBN13: 9780942637571
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Cottaar, Annemarie / Leo Lucassen / Wim Willems: Mensen van de reis. Woonwagenbewoners en zigeuners in Nederland 1868-1995

paperback, ingenaaid, 28 x 23 cm., 160 blz., ills. Nederlands, Waanders, Zwolle, 1995, goed/zeer goed (nr.: 45660)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9040097275, ISBN13: 9789040097270
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Cranston, Sylvia: HPB. Het bijzondere leven en de invloed van Helena Blavatsky

Stofomslag iets gevlekt
hardcover, linnen, 23,5 x 16 cm., xxiv, 643 blz., ind., bibliogr., ills., frontisp. Nederlands, Theosophical University Press, Passadena/Den Haag/ München, 1995, zeer goed/stofomslag redelijk (nr.: 45820)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9070328429, ISBN13: 9789070328429
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Cremers, Marjolein: Inwijding in het mystieke huwelijk. Het vrouwelijke als spiegelbeeld van het mannelijke

Rug gerimpeld en verkleurd, potloodaantekeningen op plm. 10% van de pagina's
paperback, 24 x 17 cm., 256 blz., glos., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 2002, redelijk (nr.: 45657)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063785321, ISBN13: 9789063785321
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Crowley, Aleister: 777 and other Qabalistic Writings of Aleister Crowley

Name in book
hardcover, cloth, 23,5 x 15,5 cm., appr. 250 pps. English, Samuel Weiser, York Beach, 1982, good/very good/dj fair (nr.: 45821)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0877282226
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Cunningham, Scott: Wicca. A guide for the solitary practitioner

paperback, 23 x 15,5 cm., 218 pps., ind., glos., ills. English, Llewellyn, St. Paul, 2001, 30th. printing, good/very good (nr.: 45722)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0875421180, ISBN13: 9780875421186
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Desai, Kamini: Life lessons, love lessons. A Guru's Daughter Discovers Knowledge Is Only Half the Journey

paperback, 8vo, 209 pps. English, Red Elixir, Rhinebeck, 2010, very good (nr.: 45749)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0983051704, ISBN13: 9780983051701
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Deunov: Dans le Royaume de la Nature Vivante

paperback, sewed, 19 x 14 cm., 124 pps. French, Éditions 'Le Courrier du Livre', Paris, 1966, 3e édition, good (nr.: 45648)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Deunov: Le maître parle

most pages are not yet separated
paperback, sewed, 8vo, 123 pps. French, Courrier du livre, Paris, 1964, 3rd. ed., good (nr.: 45668)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Dommer, Willi [Hrsg.]: Wie die alten Götter weiterleben

Namensstempel
Taschenbuch, 19 x 12,5 cm., 189 Seiten Deutsch, Hermann Bauer, Freiburg im Breisgau, 1990, gut (nr.: 45773)  Euro   13,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3762606528
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Dowling, L. / louis Colombelle: L'évangile du verseau avec l'admirable histoire de l'adolescence de Jésus et de ses rapporte personnels avec les détenteurs de la sagesse indo-égyptienne, transcrit du Livre de la Souvenance de Dieu pas Louis Colombelle

Traduit et adapté de la version anglaise des Akashic Records selon L. Dowling
Name and some ballpointnotes, tape repair to spine
paperback, sewed, 21,5 x 15,5 cm., 262 French, Éditions Leymarie, Paris, 1947, 3me. ed., fair (nr.: 45672)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Dürckheim, Karlfried Graf von: Zen en wij

softcover, linnen, 18 x 11 cm., 130 blz. Nederlands, Kluwer, Deventer, z.j., goed/zeer goed (nr.: 45714)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Ebertin, Reinhold: Astrologie en anatomie. Het menselijk lichaam volgens de 360 graden van de dierenriem

Hoek uit voorpagina ontbreekt! Rug verkleurd, gestanst ex libris
paperback, ingenaaid, 8vo, 150 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1982, matig (nr.: 45697)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020218239
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Engel, Leopold: Mallona. Der Untergang des Asteroiden-Planeten

Leinenband, 8vo, 205 Seiten Deutsch, Turm Verlag, Bietigheim, 1961, gut/sehr gut/Schutzumschlag mittelmässig (nr.: 45631)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Ercivan, Erdogan: Das Sternentor der Pyramiden. Geheime Wege in den Kosmos

Namensstempel, Unterseite der Rückseite leicht beschädigt
Hardcover, 8vo, 349 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Bettendorf, München, 2001, 7. Auflage, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45630)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3776670150, ISBN13: 9783776670158
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Fages, R.-M.: Sainte Enimie. Les légendes des Gorges du Tarn

Namestamp
paperback, sewed, 8vo, 46 pps., ills. French, Hélio M. Lescuyer, Lyon, 1955, good (nr.: 45674)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Finkelstein, Israel / Neil Asher Silberman: De bijbel als mythe. Opgravingen vertellen een ander verhaal

Eerste schutblad wellicht verwijderd
paperback, 8vo, 448 blz., ind., ills. Nederlands, Synthese, Den Haag, 2007, 3e druk, goed (nr.: 45736)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062719511, ISBN13: 9789062719518
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Freeman, Martin: Voorspellende astrologie

Leesrimpel, rug iets geknikt
paperback, 8vo, 144 blz., ills. Nederlands, Veen, Utrecht/Antwerpen, 1983, redelijk (nr.: 45686)  Euro   4,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020433121
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Fun-Chang: Alles wat je nodig hebt, is in je. Een chinese vertelling

paperback, 8vo, 78 blz., ills. Nederlands, East-West Publications, Den Haag, zonder jaar, goed/zeer goed (nr.: 45666)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 907010458X
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Gaarder, Jostein: De wereld van Sofie. Roman over de geschiedenis van de filosofie

Uitgebreide groet op schutblad, verder keurig
paperback, 21,5 x 13,5 cm., 559 blz., ind. Nederlands, Houtekiet, Antwerpen/Amsterdam, 2004, 51e druk, goed (nr.: 45629)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 905240707X, ISBN13: 9789052407074
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Garrison, Omar V.: The Hidden Story of Scientology

hardcover, cloth, 8vo, 231 pps. English, Arlington Books, London, 1974, good/dj fair (nr.: 45787)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0851402259
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Gautier-Walter, A.: La Chevalerie et les aspects secrets de l'Histoire hier aujourd'hui demain

paperback, sewed, 22,5 x 15,5 cm., 427 pps. French, La Table Ronde, Paris, 1966, good (nr.: 45673)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Gebser, Jean: Verfall und Teilhabe. Über Polarität, Dualität, Identität und deren Ursprung

Leinenband, 8vo, 165 Seiten Deutsch, Otto Müller Verlag, Salzburg, 1974, gut/sehr gut/Schutzumschlag etwas beschädigt (nr.: 45395)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3701305017
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Gilbert, Adrian: Het einde der tijden

21-12-2012 stopt de kalender volgens de Maya's
Wellicht is eerste schutblad verwijderd
paperback, 8vo, 320 blz., ind., ills. Nederlands, Forum, Amsterdam, 2007, goed (nr.: 45733)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9022546594, ISBN13: 9789022546598
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Goldschneider, Gary: Het mysterie van je geluksdag. Astrologische gids voor geluk & voorspoed

Ex-bibliotheekboek, gestanst ex libris
hardcover, 24 x 16 cm., 277 blz. Nederlands, Altamira-Becht, Haarlem, 2004, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45694)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 906963628X, ISBN13: 9789069636283
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

González-Wippler, Migene: Santería: African Magic in Latin America

Ballpointmarkings on less than 5 pages, spine faded and a bit wrinkled
paperback, 8vo, ii, 181 pps., glos., ills. English, Original, Bronx - New York, 1990, 6th. ed., fair/good (nr.: 38087)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0942272048
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Granite, R.H.: De gelukspunten in de astrologie. Al Biruni's Arabische Punten

Naamstempeltje
hardcover, linnen, 22,5 x 15,5 cm., 121 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1984, goed/geen stofomslag (nr.: 45760)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063781091
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Gray, Eden: Het geheim van de tarot

De magische kaarten die verleden, heden en toekomst onthullen
Naamstempel, etiket op schutblad, boek zonder kaarten
paperback, 8vo, 133 blz., ills. Nederlands, Kosmos, Z&K, Utrecht/Antwerpen, 1986, 3e druk, redelijk/goed (nr.: 45712)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9021513668
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Green, Marian: Natuurmagie. De kracht van de natuur als energiebron

Leesrimpel
paperback, 8vo, 139 blz., ind., ills. Nederlands, Tirion, Baarn, 1991, goed (nr.: 39687)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9051212437, ISBN13: 9789051212433
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Grimes, John: The Naiskarmyasiddhi of Suresvara: a Monograph

hardcover, cloth, 22,5 x 14,5 cm., xiv, 246 pps. English, Sri Satguru Publications, Delhi, 1992, good/dj good (nr.: 38591)  Euro   15,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 8170303176
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Gyre, Jason: De vijf tibetaanse verjongingsrituelen. Eenvoudige oefeningen voor een vitaler en gezonder leven

paperback, 15,5 x 12,5 cm., 62 blz., ills. Nederlands, Librero, Kerkdriel, 2009, zeer goed (nr.: 45823)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9067644544, ISBN13: 9789067644542
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Gysels, Dirk: Handboek voor ayurveda

rug gerimpeld
paperback, 8vo, 166 blz. Nederlands, Parsifal, Antwerpen, 1986, redelijk/goed (nr.: 45793)  Euro   7,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9064580332
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Hamaker-Zondag, Karen M.: Aard en achtergrond van de huizen. De astrologische duiding, deel 3

hardcover, karton, 22,5 x 15,5 cm., 178 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1981, 3e druk, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45759)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063780745, ISBN13: 9789063780746
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Hamaker-Zondag, Karen M.: Van burn-out ... naar heelheid. Een nieuwe kijk op burn-out aan de hand van de symboliek van het sprookje 'Het meisje zonder handen'

Naamstickertje in boek, rug verkleurd
paperback, ingenaaid, 8vo, 208 blz. Nederlands, Aionion Symbolon, Amstelveen, 2001, 1e druk, goed (nr.: 45721)  Euro   12,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9074899196, ISBN13: 9789074899192
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Hartog, A.H. de: Groote denkers. Kant, Schopenhauer, von Hartmann, Fichte, Schelling, Hegel

Naam in boek met datum 21 October 1910, enige slijtage aan rugscharnieren
hardcover, linnen, 23 x 15 cm., 282 blz. Nederlands, Hollandia-drukkerij, Baarn, begin 20e eeuw, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45632)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Heindel, Max/Foss-Heindel, Augusta: Astrodiagnosis. Guia para la curacion

paperback, sewed, 8vo, 478 pps., ind., ills. Spanish, Kier, Buenos Aires, 1995, very good (nr.: 31281)  Euro   12,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9501710510
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Hittleman, Richard: Yoga meditatie, een 30 dagen plan

Beginnende roestvlekkigheid
paperback, ingenaaid, 19 x 23,5 cm., 225 blz. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 1979, 2e druk, redelijk/goed (nr.: 45663)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9061201853
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Holmes-Dallimore, A.: Masonic Side-Lines. Historical - Symbolical - Humorous

Mild foxing
hardcover, cloth, 19 x 13,5 cm., 135 pps. English, William Reeves, London, not dated [1930?], fair/good/no dj (nr.: 45813)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Joseph, Lawrence E.: Apocalyps 2012. Wordt 2012 het voorspelde vernietigende rampjaar?

Eerste schutblad is waarschijnlijk verwijderd
paperback, 8vo, 319 blz., ind. Nederlands, Kosmos/Z en K, Utrecht/Antwerpen, 2007, goed (nr.: 45734)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9021582082, ISBN13: 9789021582085
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Julius, F.H.: De beeldentaal van de dierenriem en de opbouw van een nieuwe samenleving

Achterkant flink beschadigd door verwijderde sticker
paperback, 8vo, 168 blz. Nederlands, Vrij Geestesleven, Zeist, 1979, 6e druk, redelijk (nr.: 45729)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9060380118
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Kenton, Warren: Astrologie. De hemelse spiegel

Bruin vochtspoor aan onderzijde pagina's
paperback, 28 x 20 cm., 128 blz. Nederlands, De Haan, Bussum, z.j., redelijk (nr.: 45730)  Euro   4,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9022840239
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

King, John: Kingdoms of the Celts. A History and a Guide

paperback, 23,5 x 15 cm., 256 pps., ind., ills. English, Blandford, London, 2000, good/very good (nr.: 45789)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0713726938, ISBN13: 9780713726930
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

King, Serge Kahili: Urban Shaman

A handbook for personal and planetary transformation based on the Hawaiian was of the adventurer
Tanned pages, removed namestamp, pencilmarkings on appr. 10% of the pages
paperback, 8vo, 256 pps. English, Fireside / Simon and Schuster, New York, 1990, fair (nr.: 45802)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0671638076, ISBN13: 9780671638078
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Kivits, Jos: De zeven chakra's. Oefenboek

paperback, 21 x 11,5 cm., 116 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2005, 4e druk, zeer goed (nr.: 45716)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020281305, ISBN13: 9789020281309
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Kracht, Thomas [ed.]: Erfahrung des Denkens. Zum Studium der 'Philosophie der Freiheit' Rudolf Steiners. Band 1. Kapitel 1-3

Separater Teil. Falten auf dem Rücken
Taschenbuch, 8vo, 338 Seiten Deutsch, Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1996, gut (nr.: 45702)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3772516017
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Krishnamurti, J.: Laat begrijpen de wet zijn

Enigszins slordig gelamineerd
geniet katern, 18,5 x 11,5 cm., 26 blz. Nederlands, De Uitgevers Trust Jamur Dvipa, Orde van de Ster, Bandoeng, 1928, redelijk/goed (nr.: 45745)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Krishnamurti, J.: Laat het verleden los

Gelamineerd, eigendomssticker in boek
paperback, ingenaaid, 8vo, 123 blz. Nederlands, Mirananda, Wassenaar, 1992, 10e druk, redelijk/goed (nr.: 45747)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062716318, ISBN13: 9789062716319
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Krishnamurti, J.: Verandering, dringende noodzaak

Gelamineerd, eigendomssticker in boek
paperback, ingenaaid, 8vo, 163 blz. Nederlands, Mirananda, Den Haag, 1980, 3e druk, redelijk/goed (nr.: 45748)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062716210, ISBN13: 9789062716210
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Laarss, R.H.: Das Geheimnis der Amulette und Talismane

Etikett auf dem Rückenstreifen, einige Notizen auf dem Vorsatzblatt
Leinenband, 21,5 x 14 cm., 304 Seiten, illustriert Deutsch, Richard Hummel, Leipzig, 1932, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 39723)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Lad, Vasant: Ayurveda. De Leer der Zelfgenezing. Diagnose, behandeling en verbetering van onze lichamelijke conditie voor een vitaler en langer leven

Rug gerimpeld
paperback, 8vo, 181 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1992, goed (nr.: 45800)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063782357
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Lao Tze: Tau te tsjing

Zeer lichte roestvlekkigheid
paperback in transparant plastic stofomslag, ingenaaid, 17 x 11,5 cm., 91 blz. Nederlands, Mirananda, Wassenaar, 1979, redelijk/goed (nr.: 45700)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062716172
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Laughton, Timothy: De Maya's. Leven, mythen en kunst

paperback, ingenaaid, 25,5 x 25,5 cm., 144 blz., ind., ills. Nederlands, Librero, Kerkdriel, 2006, zeer goed (nr.: 45659)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9057643669, ISBN13: 9789057643668
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Lennep, Jacques van: Alchimie. Contribution à l'histoire de l'art alchimique

hardcover, cloth, 30 x 22 cm., 501 pps., ind., ills. French, Crédit Communal, Bruxelles, 1985, 2nd. ed., very good/dj good (nr.: 45699)  Euro   55,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Lennhoff, Eugen: Die Freimaurer

Beschädigungen der Buchblock-Rückenbefestigung, Gekritzel auf dem Vorsatzblatt
Leinenband, 8vo, 494 Seiten mit Sachregister und Illustrationen Deutsch, Amalthea, Zürich, 1929, 2. vermehrte Auflage, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45819)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Leonard, Linda: Gekwetste vrouw. Het genezen van de vader-dochterrelatie

Iets roestvlekkig op snee, verder keurig
paperback, 8vo, 189 blz. Nederlands, Lemniscaat, Rotterdam, 1991, 4e druk, goed (nr.: 45718)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9060695453
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Levi, Eliphas: Leer en Ritueel der Hogere Magie

2 delen in 1 band, rug gerimpeld en iets schuingelezen
paperback, ingenaaid, 8vo, xv, 291, vii, 406 blz., ind., frontisp. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1999, 5e druk, redelijk/goed (nr.: 45656)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063780222, ISBN13: 9789063780227
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Liekens, Paul / Graaf, José de: 2012... en daarna?!

Gelamineerd, eigendomssticker in boek en handgeschreven groet, waarschijnlijk van de auteur
ankertje, 91 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2008, redelijk (nr.: 45713)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020202413, ISBN13: 9789020202410
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Lowndes, Florin: Die Belebung des Herzchakra. Ein Leitfaden zu den Nebenübungen Rudolf Steiners

Leinenband, 8vo, 214 Seiten, illustriert Deutsch, Freies Geistesleben, Stuttgart, 1997, 2. erw. Auflage, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45667)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3772516203
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Ludz, Peter Christian [Hrsg.]: Geheime Gesellschaften

Wolfenbütteler Studien zur Aufklärung, Band V/1
Namenseintrag, etwas vergilbt, leichte Altersspuren
Taschenbuch, 24 x 16 cm., 461 Seiten Deutsch, Verlag Lambert Schneider, Heidelberg, 1979, 1. Auflage, Gebrauchsspuren (nr.: 45826)  Euro   24,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3795307201
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Magnificent Ollantaytambo / Machu Picchu: The Wisdom and Kindness of Pachamama. A trip to the sacred places in words and photographs

paperback, sewed, 26 x 18,5 cm., 143 pps., ills. English, not dated, good (nr.: 45638)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Maier, Gustav: Weltliche Freimaurerei. Ein Beitrag zur humanistischen Bewegung innerhalb des deutschen Maurerthums. Gesammelte Arbeiten von Gustav Maier

Einband ersetzt, einige (alte) Spuren von Holzwürmern, Stempel
hardcover, 21 x 14 cm., xvi, 323 Seiten Deutsch, J.G. Findel, Leipzig, 1888, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45752)  Euro   90,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Mann, Felix: The Meridians of Acupuncture

hardcover, cloth, 8vo, 174 pps., ills. English, William Heinemann Medical Books, London, 1974, good/very good/dj fair (nr.: 45805)  Euro   55,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 043320303X
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Mariel, Pierre?: Les authentiques 'fils de la lumière'

Authorsname assumed, not mentioned as such
paperback, sewed, 8vo, 158 pps. French, La Colombe, Paris, 1961, good (nr.: 45811)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Mason, Bernard S.: How to Make Drums, Tomtoms and Rattles. Primitive Percussion Instruments for Modern Use

paperback, 21,5 x 14 cm., 206 pps., ind., ills. English, Dover, New York, not dated, good/very good (nr.: 45804)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0486218899, ISBN13: 9780486218892
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Masunaga, Shizuto / Wataru Ohashi: Zen-Shiatsu. Yin-yang evenwicht voor een betere gezondheid

hardcover, linnen, 24,5 x 16 cm., 270 blz., ind., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1979, zeer goed/stofomslag redelijk (nr.: 45807)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020250337
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Mée, Jean Le [transl.]/Ingbert Grüttner [photogr.]: Hymns from the Rig-Veda

Pencil-inscription on first free endpaper
paperback, 21,5 x 27,5 cm., 216 pps., ills. English, Jonathan Cape Ltd., London, 1975, fair/good (nr.: 45639)  Euro   50,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0224011812
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Melville, Leinani: Children of the Rainbow. The religion, legends and gods of pre-Christian Hawaii

Discoloration of spine, first free endpaper is removed
paperback, 8vo, 183 pps., ills. English, The Theosophical Publishing House, Wheaton, 1990, 3rd. printing, fair (nr.: 45654)  Euro   35,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0835600025
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Michell, John: Simulacra

Name in book, discoloration
paperback, 25,5 x 18 cm., 128 pps., ills. English, Thames and Hudson, London, 1979, fair/good (nr.: 45690)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0500271593
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Michell, John/Rickard, Robert J.M.: Phenomena, A Book of Wonders

A small piece of first free endpaper cut out, tanning
paperback, 28 x 20 cm., 128 pps., ills. English, Thames and Hudson, London, 1978, fair/good (nr.: 45688)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0500270945
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Molen, Coen van der: Acupunctuur. Leer- en handboek van de praktische acupunctuur

hardcover, linnen, 25,5 x 18 cm., 437 blz., ind., ills. Nederlands, De Tijdstroom, Lochem/Gent, 1987, 2e herz. en aangev. druk, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45806)  Euro   27,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9035211316
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Montenegro, Carlos: Powerful potions of Santería

Ballpointnotes on 5-10 pages
paperback, sewed, 21,5 x 14 cm., 78 pps. English, Original Publications, Plainview, 2000, fair (nr.: 39512)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0942272463, ISBN13: 9780942272468
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Monterey, Jean: Nostradamus. Prophète du vingtième siècle

paperback, sewed, 8vo, 299 pps. French, La Nef de Paris Publications, Paris, 1961, good (nr.: 45677)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Morrison, Judith H.: Het boek Ayurveda. De weg naar gezondheid en vitaliteit

Onderstrepingen op de meeste pagina's, verder netjes
hardcover, linnen, 24,5 x 17 cm., 192 blz., ind., ills. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 1995, matig/stofomslag redelijk (nr.: 45824)  Euro   7,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9038904010, ISBN13: 9789038904016
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Mosséri, Albert I.: L'art de se nourrir pour se fortifier

D'après les travaux du Dr H.M. Shelton et de J.C. Thomson. Tomes 1 et 2 réunis et révisés
paperback, sewed, 19 x 14 cm., 110 pps. French, Editions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, 1962, 3e Édition, good (nr.: 45642)  Euro   16,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Mosséri, Albert I.: La science de la santé. Le Système Hygiéniste et les Vois de la Vie

D'après les travaux du Dr H.-M. Shelton
paperback, sewed, 19 x 14 cm., 110 pps. French, Editions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, 1956, good (nr.: 45641)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Murray, Margaret A.: The God of the Witches

Mild wrinkling of frontpage
paperback, 8vo, 212 pps., ind., ills., frontisp. English, Oxford University Press, n.d., good (nr.: 39592)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0195012704, ISBN13: 9780195012705
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Natale, Frank: Trance Dance. The Dance of Life

ballpointmarkings on many pages in the beginning of the book, tanned pages
paperback, 19,5 x 13,5 cm., 116 pps., ills. English, Element, Shaftesbury, 1995, fair (nr.: 45803)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1852307021
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Noordijk, Erik: De Geest van de Wind. Spirituele transformatie door een oude Mexicaans ritueel

1e schutblad onzichtbaar verwijderd
paperback, 8vo, 258 blz., ills. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 2008, goed (nr.: 45653)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020202871, ISBN13: 9789020202878
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Ossendowski, F.: Bêtes, Hommes et Dieux. l'enigme de Roi du Monde

Traduit de l'anglais
tanned pages, one ballpointmarking
pocketbook, 306 pps. French, Éditions j'ai lu, Paris, 1969, fair/good (nr.: 45645)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Owusu, Heike: VooDoo rituelen

Rug schuingelezen en gerimpeld
paperback, 14,5 x 19 cm., 304 blz., bibl., ills. Nederlands, Verba, Hoevelaken, 2003, redelijk/goed (nr.: 45655)  Euro   11,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9055135003, ISBN13: 9789055135004
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Oxenford, Rosalind: Reflexzonetherapie. Eenvoudige technieken om stress te verminderen en in mentaal opzicht sterker te worden

hardcover, karton, 20,5 x 20,5 cm., 64 blz., ind., ills. Nederlands, Ars Scribendi, Harmelen, 1997, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45798)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 990317876X
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Palmer, Helen: Handboek enneagram

hardcover, 21,5 x 15 cm., 479 blz. Nederlands, Kosmos, Utrecht/Antwerpen, 2005, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45719)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9021586975, ISBN13: 9789021586977
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Parker, Derek en Julia: Astrologie

hardcover, linnen, 30 x 213,5 cm., 256 blz., ind., ills. Nederlands, Het Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1971, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45732)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9027482152
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Peach, Emily: Tarot werkboek. Tarotsymbolen begrijpen en praktisch toepassen

Gestanst ex libris
paperback, ingenaaid, 28 x 21 cm., 216 blz., ind., ills. Nederlands, Becht, Amsterdam, 1985, goed (nr.: 45731)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9023005937
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Penzig, Rudolph: Logengespräche über Politik und Religion

Vergilbte Seiten, mäßiger Altersgeruch, Einband wahrscheinlich ersetzt, einige Stempel
Halbleinenband, 19 x 13 cm., 239 Seiten Deutsch, Ernst Oldenburg Verlag, Leipzig, Geleitwort 1923, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45817)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Persaud, Robert Swami: Kort en goed. Gnosis

pocketboek, 125 blz. Nederlands, Servire, Utrecht, 2005, zeer goed (nr.: 45640)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9021581922, ISBN13: 9789021581927
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Pieterse, Anders: Kaboutermagie. De spirituele wereld van de kabouters

Op voorpagina licht spoort van prijssticker (vaag)
paperback, ingenaaid, 15,5 x 14,5 cm., 150 blz., ills. Nederlands, Altamira-Becht, Haarlem, 2006, goed (nr.: 45794)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9069637030, ISBN13: 9789069637037
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Poujol, Jean-Pierre: Praktische acupunctuur met of zonder naalden

Rug gerimpeld
paperback, 8vo, 327 blz., ills. Nederlands, Dietimport, Deurne, 1977, goed (nr.: 45810)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Prinsen Geerligs, Marieke: Prisma astrologie boek

Pagina's vergeeld, naamstickertje, lichte gebruikssporen
pocket, 171 blz., ills. Nederlands, Spectrum, Utrecht/Antwerpen, 1982, redelijk/goed (nr.: 45715)  Euro   3,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9027411484
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Purucker, G. de: Bron van het occultisme

Potloodaantekeningen op veel pagina's
hardcover, linnen, 23 x 16 cm., 830 blz., ind. Nederlands, Theosphical University Press, Passadena/Den Haag/München, 1990, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45692)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9070328356
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Rajneesh, Bhagwan Shree: From the False to the Truth. Answers to the Seekers of the Path

Tanned pages
hardcover, cloth, 21,5 x 19 cm., 375 pps. English, The Rebel Publishing House, Cologne, not dated, fair/good/dj fair (nr.: 45809)  Euro   35,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3893380221
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Raudive, Dr. Konstantin: Paranormale stemmen. Gesprekken met overledenen via de geluidsband

Grammofoonplaat bijgesloten
hardcover, linnen, 21 x 24,5 cm., 195 blz., ills. Nederlands, Fidessa, Bussum, 1975, goed/stofomslag licht besch. (nr.: 41296)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062365043
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Rawson, Philip: Tantra, de indiase cultus der extase

Groot formaat, zeer rijk geïllustreerd
paperback, 27,5 x 20,5 cm., 128 blz., ills. Nederlands, De Haan, Bussum, 1973, redelijk/goed (nr.: 45637)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9022840190
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Redfield, James/Adrienne, Carol: Het celestijnse werkboek bij het tiende inzicht

paperback, 21,5 x 14 cm., 448 blz. Nederlands, Forum, Amsterdam, 1997, goed/zeer goed (nr.: 45695)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9022522504, ISBN13: 9789022522509
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Reinalter, Helmut [Hrsg.]: Der Illuminatenorden (1776-1785/87). Ein politischer Geheimbund der Aufklärungszeit

Taschenbuch, 8vo, 418 Seiten Deutsch, Peter Lang, Frankfurt am Main, 1997, gut/sehr gut (nr.: 45758)  Euro   32,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3631322275
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Renz, Monika: Hinübergehen. Was beim Sterben geschieht. Annäherungen an letzte Wahrheiten unseres Lebens

Taschenbuch, 19 x 12 cm., 174 Seiten Deutsch, Herder, Freiburg im Breisgau, 2016, sehr gut (nr.: 45701)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3451067889, ISBN13: 9783451067884
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Rogo, D. Scott: Phantoms. Experiences and Investigations

Name in book
hardcover, cloth, 8vo, 214 pps., ind., ills. English, David and Charles, Newton Abbot, 1976, good/very good/dj good (nr.: 45689)  Euro   100,00
Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0715368249
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Rossem, C.P. van: Twee occulte problemen. De mensch buiten zijn lichaam, uittredingsverschijnselen. De mensch in den horoscoop, experimenten op het gebied der astrologie

Exterieur (vooral rug) verkleurd en gevlekt, beginnende roestvlekkigheid
hardcover, linnen, 25 x 16,5 cm., 213 blz. Nederlands, W.P. van Stockum, Den Haag, 1933, redelijk/geen stofomslag (nr.: 45770)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Saunders, Richard: The Astrological Judgement and Practice of Physick. Deduced from the Position of the Heavens at the Decumbiture of the Sick Person

paperback, 23,5 x 19 cm., appr. 400 pps., ills. English, Kessinger, n.d., very good (nr.: 38259)  Euro   17,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0766192970, ISBN13: 9780766192973
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Schreiweis, Johannes: Die Entfernung der Gestirne und ihre Bewertung im Kosmogramm

Vergilbte Seiten, Namensstempel
Taschenbuch, 8vo, 114 Seiten Deutsch, Ebertin Verlag, Aalen, 1955, leichte Gebrauchsspuren (nr.: 45769)  Euro   35,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Schubert-Weller, Christoph: Wege der Astrologie - Schulen und Methoden im Vergleich

Namenseintrag
Leinenband, 8vo, 343 Seiten Deutsch, Chiron, Mössingen, 1996, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45767)  Euro   11,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3925100229
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Schulman, Martin: Joy and the part of Fortune. Karmic Astrology Volume III

Discoloration of spine, name in book
paperback, 115 pps. English, Samuel Weiser, New York, 1978, fair/good (nr.: 45684)  Euro   14,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 087728346X
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Schulman, Martin: Levensvreugde en het gelukspunt. Karmische astrologie, deel 2

Naamstickertje, stempel
paperback, ingenaaid, 22 x 15 cm., 109 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1980, goed (nr.: 45761)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063780338
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Schulman, Martin: Maansknopen en reïncarnatie. Karmische astrologie, deel 1

Rug verkleurd
hardcover, karton, 8vo, 112 blz., ills. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1987, 3e druk, goed/geen stofomslag (nr.: 45682)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063780141
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Schulman, Martin: Retrogrades and reincarnation. Karmic Astrology II

paperback, 8vo, 204 pps. English, Samuel Weiser, New York, 1980, 3rd. printing, good/very good (nr.: 45683)  Euro   15,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0877283451
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Schweppenhäuser, H.G.: Das soziale Rätsel Heft 1 bis zum Heft 9, 1. Teil

Heft 9, 2. Teil und weiter fehlen, Namensstempel
9 Taschenbücher, 8vo, um 750 Seiten Deutsch, Institut für soziale Gegenwartsfragen, Berlin, gut (nr.: 45792)  Euro   30,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Shelton, Herbert M.: La santé par les combinaisons alimentaires

Traduit de l'Américain
tanned pages
paperback, sewed, 19 x 14 cm., 126 pps. French, Éditions de la 'Nouvelle Hygiène', Paris, 1962, 3e èdition, good (nr.: 45647)  Euro   16,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Sitchin, Zecharia: The Earth Chronicles Expeditions

paperback, 22,5 x 15,5, 243 pps., ills. English, Bear, Rochester, 2007, very good (nr.: 45651)  Euro   12,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1591430763, ISBN13: 9781591430766
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Sitchin, Zecharia: The Lost Book of Enki. Memoirs and Prophecies of an Extraterrestrial God

One corner out of first free endpaper removed, otherwise VG
paperback, 23 x 15 cm., 330 pps., glos. English, Bear, Rochester, 2004, good (nr.: 45652)  Euro   13,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1591430372, ISBN13: 9781591430377
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Solt, P.F. van: De regel van Hermes

Voorpagina roestvlekkig
paperback, ingenaaid, 21 x 16,5 cm., 76 blz. + bijlage Nederlands, Nederlands Astrologisch Genootschap, z.j., redelijk/goed (nr.: 38030)  Euro   12,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Spong, John Shelby: A New Christianity For a New World. Why Traditional Faith Is Dying and How a New Faith Is Being Born

First free endpaper removed. Various traces of use, including traces of past moisture
paperback, 8vo, 276 pps. English, HarperSanFrancisco, 2002, fair (nr.: 45740)  Euro   5,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0060670630, ISBN13: 9780060670634
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Steffens, Manfred: Freimaurer in Deutschland. Bilanz eines Vierteljahrtausends

etwas muffig, Namenseintrag
Leinenband23 x 15,5 cm., 636 Seiten mit Sachregister Deutsch, Christian Wolff, Flensburg, 1964, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45753)  Euro   27,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Steiner, Rudolf / Brigitte Ericsson-Skopnik: Nachweis der Zitate zu Rudolf Steiner. Die Rätsel der Philosophie in ihrer Geschichte als Umriss dargestellt

Die Seitenzahlen gelten für die Ausgaben Stuttgart 1955 und Dornach 1968
Gehefter, 20,5 x 13 cm., 51 Seiten Deutsch, Verlag der Rudolf Steiner-Nachlassverwaltung, Dornach, 1969, gut (nr.: 45790)  Euro   8,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Stiefvater, E.W.: Akupunktuur in de praktijk

hardcover, linnen, 28,5 x 20,5 cm., 172 blz., ind., ills. Nederlands, Servire, Katwijk aan Zee, 1979, goed/zeer goed/stofomslag licht besch. (nr.: 45797)  Euro   18,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9060775791
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Stolp, Hans: Het gebed als mystieke weg

Gelamineerd, eigendomssticker in boek, begin van roestvlekkigheid op snee
pocket, 102 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1997, 2e druk, redelijk/goed (nr.: 45750)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020213822, ISBN13: 9789020213829
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Teichmann, Frank: Die Kultur der Empfingdungsseelle. Ägypten - Texte und Bilder

Leinenband, 8vo, 220 Seiten, illustriert Deutsch, Verlag Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1990, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45703)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3772510922
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Teichmann, Frank: Die Kultur der Verstandesseele. Griechenland -Texte und Bilder

Leinenband, 8vo, 188 Seiten, illustriert Deutsch, Verlag Freies Geistesleben, Edition Hardenberg, Stuttgart, 1993, sehr gut/Schutzumschlag sehr gut (nr.: 45704)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 3772511635
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Terwiel, Jos.: Progressies. De horoskoop als levensscenario

Gestanst ex libris
paperback, 8vo, 137 blz. Nederlands, Schors, Amsterdam, 1990, goed (nr.: 45685)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9063782020
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Thakkur, Chandrashekhar G.: Ayurveda. De kennis van het leven. Inleiding tot de Hindoegeneeskunde

Rug iets verkleurd
hardcover, linnen, 24,5 x 16 cm., 171 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1985, goed/geen stofomslag (nr.: 45799)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020251767
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Tilden, John H.: Toxémie et désintoxication. Comment vous désintoxiquer avec Cinquante Conseils pratiques pour la Santé

tanned pages
stapled wraps, 18 x 13,5 cm., 31 pps. French, Éditions de 'La Nouvelle Hygiène', Paris, not dated, 3rd. ed., good (nr.: 45676)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 2,80 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Tompkins, Peter: Mysteries of the Mexican Pyramids. Dimensional analysis on original drawings by Hugh Harleston Jr.

Name in book
hardcover, cloth, 26 x 21 cm., 427 pps., ind., ills. English, Harper and Row, New York, 1976, 1st. ed., good/dj fair (nr.: 45658)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 006014324X
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Trigo, Juan: Análisis de los factores astrológicos. Astrologia Médica

paperback, sewed, 8vo+, 187 pps., ills. Spanish, Indigo, Barcelona, 1996, very good (nr.: 29248)  Euro   15,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 8486668905, ISBN13: 9788486668907
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Tucker, William. J.: Your Horoscope and the Fixed Stars

Laminated, name in book
paperback, 21,5 x 13,5 cm., 270 pps., frontisp. English, Aquarian Press, Wellingborough, 1979, fair/good (nr.: 45390)  Euro   24,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0850302005
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Uyldert, Mellie: Astrologie III: Medische astrologie

Naamstickertje in boek, roestvlekkig op snee
hardcover, imitatie leer, 24,5 x 15 cm., 360 blz., ills. Nederlands, De Driehoek, Amsterdam, 1977, 2e druk, redelijk/goed/geen stofomslag (nr.: 45724)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9060301862
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Vallee, Jacques: Forbidden Science 1. Journals 1957-1969

paperback, 23 x 15,5 cm., 473 pps., ind., ills. English, Marlowe, New York, 1996, good/very good (nr.: 45680)  Euro   17,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 1569248087, ISBN13: 9781569248089
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Vallee, Jacques: Forbidden Science 2. Journals 1970-1979. California Hermetica

hardcover, cloth, 23,5 x 16 cm., 549 pps., ind. English, Documatica Research, 2014, very good/dj very good (nr.: 45681)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 0578032317, ISBN13: 9780578032313
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Varenne, J.: Le Veda. Premier livre sacré de l'Inde

Wrinkling of spines
2 paperbacks, 18 x 11,5 cm., 729 pps. French, Marabout université, Paris, 1967, fair/good (nr.: 45643)  Euro   16,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Viëtor, W.P.J.: Ayurveda. De weg naar gezondheid en zelfgenezing. Een introductie tot de oudste gezondheidsleer ter wereld

Naam in boek
paperback, 24 x 17 cm., 159 blz. Nederlands, Panta Rei, Katwijk, 1995, goed (nr.: 45795)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9073207509, ISBN13: 9789073207509
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Visser, Frank: Zeven sferen. Theosofie als leidraad voor psychologie en levensbeschouwing

paperback, 8vo, 253 blz., ind. Nederlands, Uitgeverij der Theosofische verening in Nederland, Amsterdam, 1995, 1e druk, zeer goed (nr.: 45717)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9061750709, ISBN13: 9789061750703
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Vrieze, John: Het rijk der scythen

paperback, ingenaaid, 30,5 x 24,5 cm., 118 blz., ills. Nederlands, Waanders, Zwolle, 1994, 2e druk, goed/zeer goed (nr.: 45796)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Walden, R.: Die Laienbrüderschaften und die Logen. Bauhütten, Baulogen und Arbeit am Bau

Einband ersetzt, Ex Libris
Halbleinen, 8vo, 47 Seiten Deutsch, Puttkammer und Mühlbrecht, Berlin, 1889, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45812)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Watts, Alan: Zelfkennis, het laatste taboe

Gelamineerd, eigendomssticker in boek
paperback, 8vo, 148 blz. Nederlands, Altamira, Heemstede, 1993, goed (nr.: 45746)  Euro   16,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9069632586, ISBN13: 9789069632582
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Watts, Alan W.: Zen Buddhisme. Een nieuwe schets en inleiding

Lichte gebruikssporen
paperback, 8vo, 169 blz. Nederlands, De Haan, Zeist, 1963, redelijk (nr.: 45751)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Werle, Fritz: Wesen und Ethik der Astrologie

Leinenband, 8vo, 185 Seiten Deutsch, Wolkenwanderer, Leipzig, 1924, leichte Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45453)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Wieland, Friedemann: Ongenode goden. Zelfervaring met mythen en sprookjes

Eerste schutblad ontbreekt, verkleuring op snee
paperback, ingenaaid, 8vo, 159 blz. Nederlands, Mirananda, Den Haag, 1987, redelijk/goed (nr.: 45649)  Euro   4,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9062717632
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Williamson, George Hunt: Other Tongues - Other Flesh

Small corner of first free endpaper removed
hardcover, cloth, 8vo, 448 pps., ills. English, Amherst Press, Amherst, 1953, fair/good/dj good (nr.: 45744)  Euro   17,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Williamson, George Hunt: Road in the Sky

Small corner of first free endpaper removed
hardcover, cloth, 8vo, 248 pps., ills. English, Neville Spearman, London, 1959, good/dj good (nr.: 45742)  Euro   16,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Woudenberg van der Veen, Wieke van: Ieder moment is nieuw! Waarnemingen, inspiraties en meditaties in het ritme van het jaar

Inscriptie op schutblad
paperback, 16 x 13 cm., 208 blz., ills. Nederlands, Elmar, Rijswijk, 2003, goed (nr.: 45801)  Euro   5,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9038914253, ISBN13: 9789038914251
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Zalm, J.M.: Acupunctuur en traditionele Chinese geneeskunde

paperback, ingenaaid, 8vo, 187 blz. Nederlands, Ankh-Hermes, Deventer, 1989, goed/zeer goed (nr.: 45808)  Euro   6,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9020218336
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

Zolar: La clé des songes et des rêves

paperback, 24 x 15,5 cm., 364 pps., ills. French, Tchou, Paris, 1979, good/very good (nr.: 45670)  Euro   6,50
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 2710701855
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

Zutter, Jan de: Eko - Eko. Een halve eeuw Wicca

hardcover, karton, 24 x 16 cm., 253 blz., ills. Nederlands, Houtekiet, Antwerpen / Amsterdam, 2003, zeer goed/geen stofomslag (nr.: 38272)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 9052407339, ISBN13: 9789052407333
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Aquarius. Ecclesia Pistis Sophia und Aquarius-Nachrichten. 1967, nr. 4 April bis 1969, nr. 7 Juli

26 Ausgaben, darunter zwei zweimonatliche Ausgaben, in 3 Ordnern
3 Ordern mit 26 Ausgaben, 21 x 16,5 cm., 800 Seiten, illustriert Deutsch, De Rozekruis-Pers, Haarlem, 1967-1969, gut/sehr gut (nr.: 45711)  Euro   80,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: AstroFocus. Jaargang 2013, Nrs. 58, 59, 60, 62

Gezien de verschijningsdata lijkt dit een complete reeks, maar de nummers sluiten niet aaneen; foutje bij het nummeren?
4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 140 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2013, zeer goed (nr.: 45772)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: AstroFocus. Jaargang 2022, Nr. 95 t/m 98

4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 160 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2022, zeer goed (nr.: 45727)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: AstroFocus. Jaargang 2023, Nr. 99 t/m 102

4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 160 blz., ills.. Nederlands, Astrologische Vakvereniging Nederland, 2023, zeer goed (nr.: 45726)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Astrofocus no. 103, maart 2024 t/m 106, december 2024

4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 155 blz., ills. Nederlands, AVN, 2024, zeer goed (nr.: 45763)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Astrofocus no. 108, juni 2025 t/m 111, maart 2026

4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 155 blz., ills. Nederlands, AVN, 2025-2026, zeer goed (nr.: 45764)  Euro   9,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Astrofocus no. 84, juni 2019 t/m 87, maart 2020

4 katernen, 28 x 21 cm., plm. 150 blz., ills. Nederlands, AVN, 2019-2020, zeer goed (nr.: 45762)  Euro   9,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Astrofocus no. 88, juni 2020

katern, 28 x 21 cm., 35 blz., ills. Nederlands, AVN, 2020, zeer goed (nr.: 45765)  Euro   3,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Astrofocus no. 94, december 2021

katern, 28 x 21 cm., 39 blz., ills. Nederlands, AVN, 2021, zeer goed (nr.: 45766)  Euro   3,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Beiträge zur Dreigliederung des sozialen Organismus Heft Nr. 25, 26. Jahrgang, Mai 1974

Beiträge von Rudolf Steiner (Auszüge aus Vorträgen), Ota Sik, L. Pouillain, H. Wilken
Taschenbuch, 8vo, 82 Seiten Deutsch, Arbeitsgemeinschaft für Dreigliederung d. soz. Organismus, Bochum-Langendreer, 1974, gut (nr.: 45791)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Betbuch für Freymaurer

Fascimile reprint of the 1784 edition, nr. 725 of a limited and numbered edition of 1000 copies
Erstes Vorsatzblatt herausgerissen, Seiten vergilbt, Buchrücken leicht verzogen
Leinenband, 8vo-, 292, 23 Seiten Deutsch, Haase, Prag, 1927, deutliche Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45816)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. 11e serie, Februari 1963 - Augustus 1963

6 nummers ingebonden tot 1 band
hardcover, linnen, 8vo, 192 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1963, goed/geen stofomslag (nr.: 45709)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. 12e serie, September 1963 - Maart 1964

6 nummers ingebonden tot 1 band
hardcover, linnen, 8vo, 164 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1963-1964, goed/geen stofomslag (nr.: 45708)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 1, 1re et 2e année

22 issues bound together
hardcover, linnen, 8vo, 173 + 182 pps., ills. French, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, not dated, good/no dj (nr.: 45705)  Euro   100,00
Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 1, begin - maart 1958

12 nummers (1 dubbelnummer) ingebonden tot 1 band
Etiket 'kruistocht katharen' op voorkant (zie scan)
hardcover, linnen, 8vo, 328 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1957/1958, goed/geen stofomslag (nr.: 45738)  Euro   85,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 2, april 1958- maart 1959

12 nummers ingebonden tot 1 band
Voorpagina gevlekt (zie scan)
hardcover, linnen, 8vo, 284 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1958/1959, goed/geen stofomslag (nr.: 45706)  Euro   80,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 3?

12 nummers ingebonden tot 1 band
Niet 100% zeker dat dit jaargang 3 is omdat omslagbladen niet zijn meegebonden
hardcover, linnen, 8vo, 296 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, zonder jaar, goed/geen stofomslag (nr.: 45710)  Euro   25,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 4, april 1960 - jaargang 5, nr. 12 (ongedateerd)

17 nummers (1 dubbelnummer) ingebonden tot 1 band
hardcover, linnen, 8vo, 444 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, 1960/1961, goed/zeer goed/geen stofomslag (nr.: 45739)  Euro   100,00
Porto in Nederland: 0,00 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ecclesia Pistis Sophia. Jaargang 6, nrs. 1-6

6 nummers ingebonden tot 1 band
hardcover, linnen, 8vo, 164 blz., ills. Nederlands, Het Rozekruisers Genootschap, Haarlem, zonder jaar, goed/geen stofomslag (nr.: 45707)  Euro   40,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Ephemeris 1900-2000. Oh TDT (Midnight)

Lists the usual planets, true north node. With longitudes, declinations, aspectarian, lunar ingresses and phases
paperback, sewed, 24 x 16,5 cm., app. 1200 pps. international edition, Saint Michel Editions, St-Michel-de-Boulogne, 1992, 17th ed., good/very good (nr.: 45636)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
ISBN: 2902450206, ISBN13: 9782902450206
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Geestelijke ontwikkeling serie. Vertaling uit het engelse tijdschrift Stella Polaris

9 geniete katernen, 8vo, plm. 350 blz. Nederlands, White Eagle Lodge. Groep Nederland, Ede, 1993, zeer goed (nr.: 33511)  Euro   12,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Initiation et science. Revue de recherches des lois inconnues nr. LIV 1962

3-5 ballpointmarkings, including frontpage
paperback, sewed, 21 x 13,5 cm., 64 pps. French, Omnium Littéraire, Paris, 1962, fair/good (nr.: 45669)  Euro   10,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Quellenkundliche Arbeit Nr. 14

Viel Material über Alchemie
Kleber am Rücken
Leinenband, 23,5 x 16 cm., 236 Seiten, illustriert Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik, Flensburg, 1982, gut/kein Schutzumschlag (nr.: 45757)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Quellenkundliche Arbeit Nr. 15

Die Schottengrade in het Lehrart der großen Landesloge der Freimaurer von Deutschland/Der Deutsch-Christliche Orden/Bruder Landgraf Carl oder Freimaurer am Kreuzweg, damals und heute/Über des Höchste Wesen
Abschürfungen am Rücken und am Hintenseite, ansonsten Gut
Leinenband, 23,5 x 16 cm., 280 Seiten, illustriert Deutsch, Freimaurerischen Forschungsvereinigung Frederik, Flensburg, 1982, Gebrauchsspuren/kein Schutzumschlag (nr.: 45756)  Euro   20,00
Porto in Nederland: 6,35 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Add to shoppingcart   View shoppingcart   
 

---: Symbolon, tijdschrift voor astrologie en haar raakvlakken. Jaargang 21, 2011

Potloodmarkeringen op plm. 1/3 van de pagina's
4 katernen, a4, plm. 160 blz., ills. Nederlands, 2011, redelijk (nr.: 45725)  Euro   7,00
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Vlaams Astrologisch Tijdschrift 23e jaargang 1998

nr. 1 iets gevlekt op voorpagina
4 katernen, 25 x 18 cm., plm. 145 blz. Nederlands, Vlaams Astrologisch Genootschap, 1998, goed (nr.: 45634)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

---: Vlaams Astrologisch Tijdschrift 24e jaargang 1999

4 katernen, 24,5 x 18 cm., plm. 130 blz. Nederlands, Vlaams Astrologisch Genootschap, 1999, goed (nr.: 45635)  Euro   8,50
Porto in Nederland: 3,75 Euro / Belgium: 7,80 Euro / Other countries: please enquire
Toevoegen aan winkelwagen   Bekijk winkelwagen   
 

|Actuele catalogus |Bestellen? |Retourrecht |Verzendkosten/voorwaarden |Privacystatement |Contactgegevens | |
|Wie ben ik? |Links |Home |